‘وضعیت قبر’: مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور می گوید بزرگ متفکر سیاست های مورد نیاز برای احیای اقتصاد ایالات متحده

این سازندگان: اقتصاد آمریکا با توجه به کروناویروس همه گیر است که یک شوک در ابعاد تاریخی است که به احتمال زیاد فشار نرخ بیکاری در کشور به 16 درصد و یا بالاتر این ماه و نیاز بیشتر محرک برای اطمینان از قوی واکنش کاخ سفید مشاور اقتصادی گفت: در روز یکشنبه.

“این واقعا وضعیت قبر” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کوین Hassett گفت: ABC برنامه این هفته.

“این بزرگترین شوک منفی که اقتصاد ما, من فکر می کنم تا به حال دیده می شود. ما قصد داریم به دنبال در یک نرخ بیکاری است که با نزدیک شدن نرخ است که ما در طول رکود بزرگ” از دهه 1930 Hassett اضافه شده است.

مستندات در سراسر ایالات متحده برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus را با چکش اقتصاد سازندگان: کسب و کار و ارسال بیکاری بالا رفتن سرسام آور.

یک رکورد 26.5 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس و خرده فروشی homebuilding و ضریب اطمینان مصرف کننده باید تمام حفره حفره.

غیر حزبی دفتر بودجه کنگره پیش بینی ما تولید ناخالص داخلی خواهد قرارداد در حدود 40 درصد نرخ سالانه در سه ماهه دوم با نرخ بیکاری cresting در 16 درصد در سه ماهه سوم. اما حتی در سال آینده CBO می بیند نرخ بیکاری هنوز هم به طور متوسط بالاتر از 10 درصد است. قبل از همه گیر زده آمریکا نرخ بیکاری بوده است معلق در هوا در 50 سال اخیر از 3.5 درصد است.

نرخ بیکاری به پرش

“من فکر می کنم نرخ بیکاری در حال رفتن به پرش به یک سطح احتمالا حدود 16 درصد و یا حتی بالاتر در آینده شغل گزارش” با توجه on May 8, ارائه مارس اشتغال آمار Hassett خبرنگاران در کاخ سفید است.

Hassett اضافه شده است که در سه ماهه دوم سال انتظار افت در تولید ناخالص داخلی این کشور خواهد بود “عدد بزرگ.” “من فکر می کنم بعد از چند ماه در حال رفتن به نگاه وحشتناک است. شما در حال رفتن برای دیدن شماره ها به عنوان بد به عنوان هر چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از” Hassett گفت: با اشاره به آمار اقتصادی.

“ما در حال رفتن به نیاز های واقعا بزرگ متفکر سیاست های کنار هم قرار دادن آن را به طوری که مردم خوشبین هستند دوباره” Hassett اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران می خواهید به سنگ تیز کردن یک لیست از پنج یا شش ایده هایی برای ارائه به کنگره برای کمک به روشن اقتصادی, قتل عام, Hassett گفت.

“من مطمئن هستم که بیش از سه یا چهار هفته همه با هم به جلو و آمد تا با یک طرح برای ما بهترین فرصت ممکن برای یک V-شکل بازیابی” Hassett گفت: ABC. “من … من نمی فکر می کنم شما می توانید آن را اگر ما دور دیگری از واقعا جامد قانون.” یک “V شکل بازیابی” است که در آن یک اقتصاد پرش به عقب به شدت پس از یک کاهش ناگهانی.

تنش در کاپیتول هیل

کنگره آمریکا در حال حاضر تایید شده 3 تریلیون دلار در coronavirus امداد در حمایت هر دو حزب برای گذاشته شدن کارگران و اقتصاد در سقوط آزاد.

قانونگذاران در حال حاضر آماده برای یک نبرد بیش فدرال کمک به دولت های ایالتی و محلی که بودجه های شکسته شده اند توسط یک شیرجه رفتن در درآمد مالیاتی حتی به عنوان آنها را مجبور به اقدامات فوق العاده ای در طول یک بیماری همه گیر است که باعث شده ما در مرگ و میر نزدیک 55,000.

شهر نیویورک نیازهای $7.4 میلیارد دلار در فدرال کمک به جبران ضرر و زیان اقتصادی از coronavirus آن شهردار گفت: در روز یکشنبه.

“اگر شهر نیویورک است (ساخته شده) تمام آن را در پایین کشیدن کل منطقه و آن را نگه دارید تا کل اقتصاد ملی راه اندازی مجدد” شهردار, بیل د Blasio, یک دموکرات گفت: در فاکس برنامه صبح روز یکشنبه آتی.

مانند د Blasio, بسیاری از ملت فرمانداران — دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان — فشرده شده اند تهمت به دولت و کنگره به جلو آمده و با ملاحظه امداد بسته است.

“ما باید دولت های ایالتی و محلی (کمک) و ما باید آن را در یک بسیار قابل توجهی در راه” مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی نماینده دموکرات در کنگره گفت: در سی ان ان’s خارجه اتحادیه.

“فرمانداران در حال بی تاب” پلوسی اضافه شده است. “خود بی صبری به ما کمک خواهد کرد دریافت حتی یک عدد بزرگتر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است تمایل به حمایت کمک برای شهرها و ایالات متحده اما برخی از هموطنان و جمهوری خواهان و از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اند ابراز نگرانی, با استناد به یک نصب فدرال بار بدهی.

مک کانل در سخنان که کشیده اند شارپ سوئیس از فرمانداران به عنوان به خوبی به عنوان قانونگذاران دموکرات پیشنهاد کرده است که ایران باید اعلام ورشکستگی به جای.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پرسید که آیا تهمت را پشتیبانی ارائه صدها میلیارد دلار به آمریکا گفت: هر گونه کمک های بیشتر را برای دریافت پشتیبانی از هر دو طرف. “این یک جنگ است. ما پیروزی در این جنگ است. اگر ما نیاز به صرف پول بیشتر ما خواهد شد و ما تنها آن را با حمایت هر دو حزب,” Mnuchin گفته فاکس نیوز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de