دانش آموزان فارغ التحصیل از کار اخراج شده توسط دانشگاه کالیفرنیا برای خودداری نمرات در طول اعتصاب برای پرداخت بالاتر

دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز اخراج 54 دانشجویان تحصیلات تکمیلی که مشغول به کار بودند به عنوان آموزش دستیاران چرا که آنها حاضر به ارسال نمرات در حالی که قابل توجه برای دستمزد بالاتر است.

آموزش دستیاران آغاز شده درجه بندی اعتصاب بدون تایید اتحادیه است که نشان دهنده دانش آموزان فارغ التحصیل به امید مذاکره دستمزد بالاتر است. از دانش آموزان می خواستم یک افزایش دلار 1,412 برای کمک به پرداخت هزینه برای افزایش قیمت اجاره بها را در نزدیکی محوطه دانشگاه. اعتصاب آغاز شده و با 200 آموزش دستیاران خودداری نمرات در ماه دسامبر افزایش یافت و به بسیاری از آموزش دستیاران برگزاری تظاهرات عمومی و امتناع از شرکت در کلاس و یا کمک در پژوهش است.

دانشگاه استدلال کرد که اخراج شد لازم است چرا که دانش آموزان شکسته بود چانه زنی موافقت نامه در حال حاضر در محل توسط دانشجوی کارشناسی ارشد اتحادیه که تا به حال تحریم کردند. دانشگاه کالیفرنیا در سیستم جمهور جانت ناپولیتانو هشدار داد دانش آموزان در فوریه. 14 که درجه بندی اعتصاب بود “نه” به مذاکره با مدرسه.

“ما دلسوز به هزینه های بالای مسکن در سانتا کروز و فشار این نهاد در TAs اما wildcat اعتصاب است راه را برای رهایی” ناپولیتانو توضیح داد.

لری Kletzer مدرسه موقت پردیس کشيش و اجرایی معاونت اعلام به دانش آموزان در روز جمعه که آموزش دستیاران شده بود اخراج برای امتناع از به نوبه خود در نمرات. “این بسیار ناامید کننده به ما که ما را به چنین مرحله شدید اما ما در نهایت نمی تواند حفظ دانش آموزان فارغ التحصیل به عنوان دستیار آموزش که نمی خواهد انجام مسئولیت های خود را,” او گفت:.

Kletzer نیز مشخص شده مراحل این دانشگاه برای مبارزه با بالا قیمت اجاره بها در نزدیکی دانشگاه اشاره کرد “در حالی که من در مخالفت با تاکتیک های دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید مورد استفاده قرار گیرد برای برقراری ارتباط نگرانی های خود را, من نمی خواهم به تطهیر گرانش از آن نگرانی است.”

دانش آموزان به خشم آمده بودند با تصمیم. آنها اعلام تظاهرات که روز دوشنبه آغاز خواهد شد در پاسخ به اخراج, از جمله یک تماس برای کلاس برای لغو شود تا دیگر دانش آموزان می توانند شرکت کنند.

وضعیت برداشت توجه در سراسر کشور توسط مردم دلسوز به اتحادیه های کارگری از جمله ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز نامزد برای رئیس جمهور.

“این شرم آور است. همه کارگران حق دارن معامله و اعتصاب برای بهتر دستمزد و مزایای. به جانت ناپولیتانو andUCSC: توقف این ظالمانه اتحادیه متلاشیکننده و مذاکره با حسن نیت,” ساندرز گفت.

Kavitha Iyengar, رئيس جمهور از محلی UAW اتحادیه گفت: “ما شوکه شده توسط UC را سنگدلی و خشونت است که بسیاری از معترضان با تجربه به عنوان آنها مسالمت آمیز ساخته شده در مورد هزینه های زندگی افزایش می دهد. به جای شلیک TAs که در حال ایستاده به صورت یک استاندارد مناسب زندگی برای خود UC باید نشستن در چانه زنی میز مذاکره هزینه های زندگی افزایش می دهد.”

خشم متوقف نمی دانشگاه از حرکت به جلو با یک ناعادلانه کار تمرین اتهام این دانشجوی کارشناسی ارشد اتحادیه برای عدم توقف آموزش دستیاران از شرکت در یک wildcat اعتصاب که خود را شکست توافقات چانه زنی. در اتحادیه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر دانشگاه برای امتناع از دیدار با رهبران بیش از نگرانی در مورد هزینه های زندگی تنظیمات.

در مجموع 54 دانش آموزانی که تا به حال شغل برای ترم بهار از کار اخراج شدند و 28 دانش آموزانی که آیا موقعیت برای ترم اطلاع داده شد که آنها نمی خواهد در نظر گرفته شود برای هر آینده فرصت های اشتغال توسط دانشگاه. این اعتصاب نیز متصل به یک تظاهرات که منجر به دستگیری 17 دانش آموزانی که تا به حال مسدود پردیس ورودی.

ناپولیتانو که مسئول نظارت بر دانشگاه, سیستم, شد وزیر امنیت داخلی در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما در دوره اول و فرماندار آریزونا از سال 2003 تا 2009.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>