دولت نمی خواهد تحمل حملات پلیس, سلامت کارگران می گوید ماهاراشترا معاون سانتی متر Ajit Pawar

Ajit Pawar, Maharashtra Deputy Chief Minister, 21-day lockdown, essential services, coronavirus in maharshtra, latest news on coronavirusپلیس و شهروندان باید ورزش خویشتن داری و خود-نظم و انضباط Pawar گفت. (یعنی عکس)

ماهاراشترا معاون وزیر Ajit Pawar در روز پنج شنبه گفت که دولت نمی خواهد تحمل حملات پلیس و بهداشت کارگران شاغل به کار سخت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

کسانی که مرتکب چنین حملات را طبق مفاد قانون او اضافه شده است. پلیس و شهروندان باید ورزش خویشتن داری و خود-نظم و انضباط Pawar گفت.

اخبار مرتبط

با استناد به نمونه ای از ارتش بودن طناب به پیاده سازی این مستند در ایالات متحده گفت: “این مسئولیت ما را به اطمینان حاصل شود ما نمی رسیدن به آن مرحله است.”

با وجود 21-day مستند, خدمات ضروری در حال عملیاتی با عرضه کافی از شیر و سبزیجات و میوه ها و داروها و مواد غذایی غلات و پخت و پز و گاز و معاون وزیر گفت.

“با این حال ازدحام در بازار است و دلیلی برای نگرانی است. محلی و نهادهای مدنی باید برنامه ریزی تامین ملزومات به محلات و یا ارائه آنها را در درب خانه,” او گفت:. چنین ترتیبات ساخته شده بودند در شهرهای برمتی و وای او اضافه شده است.

سازمان های غیر دولتی باید به کمک شهروندان ارشد, دانش آموزان به تنهایی زندگی می کنند فقیر و افراد بی خانمان در طول مستند ، حوادث از مردم مسافرت در شیر کامیون های در حال اجرا بیش از پرسنل پلیس با وسایل نقلیه و حمله به کارگران بهداشت مانع جنگ علیه coronavirus Pawar گفت.

مردم باید متوجه جدی بودن وضعیت و همکاری با پلیس, او گفت:. معاون وزیر همچنین توجه داشته باشید از زمان مورد جایی که یک روزنامه نگار در حال حاضر در کنگره رهبر کمال نات را در کنفرانس مطبوعاتی آزمایش مثبت برای COVID-19 در Madhya Pradesh.

نمایندگان و روزنامه نگاران در ماهاراشترا باید ارتباط آنلاین و باقی می ماند امن Pawar خواست.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>