دولت تحت بودجه مبارزه با کروناویروس می گوید چیدمبرم

Chidambaram, narendra modi, covid 19, gst rates, coronavirus outbreak, coronavirus lockdown, PM-KISAN, MGNREGA workersدولت باید بلافاصله پس از ریختن آن موانع و حجب و اعلام کند که آن را به صندوق نبرد با 5-6 تومان لاخ کرور.

ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم روز پنج شنبه گفته است که دولت “در بودجه” مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و خواسته مودی تقدیر اعلام کند که آن را به صندوق نبرد با 5-6 تومان لاخ کرور.

در یک سری از توییت او گفت: این نهمین روز از ولخرجى FAP(کمک های مالی طرح) من اعلام شد وزیر دارایی Nirmala Sitharaman و خواسته است که در آن وعده داده شده FAP دوم. “به نظر من FAP دوم باید آدرس شکاف ها و کاستی ها در FAP من و نیازهای این دسته ها که به طور کامل از سمت چپ قبلا” چیدمبرم گفت.

اخبار مرتبط

“دولت امید زیر بودجه مبارزه با این بیماری همه گیر. تحت کمک های مالی خواهد این وضعیت را تشدید کند و این پول را صرف ممکن است تبدیل به یک زباله. دکتر جهانگیر عزیز در حال حاضر هشدار داد که دولت در این راستا” سابق وزیر دارایی تأکید کرد.

دولت باید بلافاصله پس از ریختن آن موانع و حجب و اعلام کند که آن را به صندوق نبرد با 5-6 تومان لاخ کرور او گفت در توییتر tagging نخست وزیر, سازمان بنادر و دریانوردی و اداره امور.
Sitharaman هفته گذشته اعلام کرد یک بسته اقتصادی Rs 1.70 لاخ کرور با تمرکز بر به حاشیه رانده بخش میان coronavirus مستند.

بعد چیدمبرم همچنین گفت که او به نظر می رسد به جلو به نخست وزیر نارندرا آدرس به ملت در روز جمعه در ساعت 9 صبح. “من انتظار می رود ساعت را پر کنید خودنمایی شکاف در FAP من و اعلام امرار معاش بسته حمایتی برای این دسته از فقیر بودند که به طور کامل از سمت چپ توسط (وزیر دارایی) Nirmala Sitharaman,” او گفت:.

“من همچنین انتظار می رود که ساعت یک انتخاب اقتصادی نیروی کار (به عنوان توصیه شده توسط CWC امروز) به منظور جلب کوتاه مدت میان مدت و بلند مدت برنامه ای برای دستگیری اسلاید محافظت از سطح فعلی اشتغال و دستمزد و احیای موتورهای رشد اقتصادی,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de