دولت وظیفه نیروی میسازد تومان 111-لاخ-کرور مادون سرمایه گذاری نقشه راه

The task force under economic affairs secretary Atanu Chakraborty submitted its final report on the “national infrastructure pipeline” (NIP) to finance minister Nirmala Sitharaman. (File image)وظیفه نیروی تحت امور اقتصادی وزیر Atanu چاکرابورتی ارائه گزارش نهایی خود را در “ملی زیرساخت های خط لوله” (NIP) به وزیر دارایی Nirmala Sitharaman. (فایل تصویر)

با اقتصاد در حال بروز بیماری همه گیر دولتی وظیفه اجرا در یکشنبه firmed یک نقشه راه برای سرمایه گذاری از Rs 111 لاخ کرور در زیربنایی بیش از شش سال از طریق FY25, حمایت 71 درصد از هزینه انرژی و جاده های توسعه شهری و راه آهن و envisaging یک نقش کلیدی برای سرمایه گذاران خصوصی.

وظیفه نیروی تحت امور اقتصادی وزیر Atanu چاکرابورتی ارائه گزارش نهایی خود را در “ملی زیرساخت های خط لوله” (NIP) به وزیر دارایی Nirmala Sitharaman. یک گزارش موقت از نیروی کار منتشر شد در ماه دسامبر 2019 که پیش بینی سرمایه گذاری بیش از 102 تومان لاخ کرور بین FY20 و FY25.

اخبار مرتبط

آخرین گزارش صورت گرفته با مجموعه ای از اصلاحات و پیشنهاد راه های تامین مالی آن توسط تعمیق بازارهای اوراق قرضه شرکت های بزرگ (از جمله اوراق قرضه شهرداری ها) راه اندازی و توسعه موسسات مالی برای زیرساخت های بخش تسریع کسب درآمد از زیرساخت های دارایی و زمین و غیره.

با توجه به بیانیه رسمی از مجموع انتظار می رود هزینه های سرمایه از Rs 111 لاخ کرور پروژه ها تومان ارزش 44 لاخ کرور (40 درصد از سرمازدگی) در حال اجرای پروژه ها تومان ارزش 33 لاخ کرور (30%) در مرحله مفهومی و کسانی تومان ارزش 22 لاخ کرور روپیه (20%) در حال توسعه هستند. اطلاعات در مورد مرحله از پروژه های خاص تومان ارزش 11 لاخ کرور روپیه (10%) در دسترس نیست در حال حاضر. بالاترین سرمایه گذاری ها پیشنهادی برای بخش انرژی (24 درصد) و به دنبال آن جاده ها (18%) توسعه شهری (17%) و راه آهن (12%).

مرکز (39 درصد) و ایالات متحده (40%) انتظار می رود که تقریبا برابر با به اشتراک گذاری در اجرای زیرساخت های خط لوله و به دنبال آن توسط بخش خصوصی (21%).

دولت با هدف افزایش سهم بخش خصوصی به 30 درصد در سال آینده است. این نیاز به اصلاحات در راه PPP مدل طراحی شده است که با توجه به ضعیف واکنش بخش خصوصی به چنین پروژه هایی در طول سال.

افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت های کلیدی خواهد بود برای تضمین این که هند از بهبود از Covid-19 بحران در اولین. در حال حاضر چندین تحلیلگران پیش بینی منفی به شدت منفی رشد اقتصادی این کشور برای FY21 اگر چه بهبود شکننده است و انتظار می رود در آینده مالی.

وظیفه نیروی توصیه می شود که سه کمیته تنظیم شود: یک پنل خواهد شد و نظارت بر NIP پیشرفت و از بین بردن تاخیر; یک کمیته راهبری در هر یک از زیرساخت های وزارت برای پیگیری اجرای; و یک کمیته راهبری در وزارت امور اقتصادی در وزارت مالیه برای افزایش منابع مالی برای NIP.

در حالی که اساسی نظارت خواهد جلیقه با وزارت و پروژه آژانس وجود دارد که نیاز به سطح بالاتری از نظارت بر اصلاحات انجام می شود و برای مقابله با مسائل مربوط به پروژه های متوقف شده ،

سرمازدگی پروژه پایگاه داده را در مدت کوتاهی می تواند میزبانی در هند سرمایه گذاری شبکه (روسای) به ارائه دید به سرمازدگی و کمک در تامین مالی آن با آینده نگر سرمایه گذاران داخلی و خارجی است. هر خط وزارت/دولت خواهد بیشتر اضافه کردن پروژه های جدید و به روز رسانی مربوطه جزئیات پروژه در قبل از فواصل زمانی تعریف شده به طوری که به روز رسانی داده ها در دسترس هستند برای سرمایه گذاران آینده نگر وزارت امور مالی در بیانیه ای گفت.

در حالی که انتشار گزارش موقت در دسامبر 2019, Sitharaman گفته بود این پیشنهاد صرف خواهد بود جلوی لود شده و با حمایت همزمان اصلاحات در زمینه های مختلف – مشارکت عمومی-خصوصی مدل اجرای قراردادها و حل اختلاف ― در نظر گرفته شده برای رسیدن به نتایج.

این پروژه ها در بالای Rs 51 لاخ کرور صرف شده توسط این مرکز و استانها در شش سال گذشته وزیر گفته بود.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *