دولت آموزان از مهد کودک تا کلاس 8 خواهد بود ارتقا به کلاس بعدی: دهلی وزیر آموزش و پرورش

دهلی معاون وزیر و وزیر آموزش و پرورش, Manish Sisodia روز دوشنبه اعلام کرد که همه دانش آموزان از مدارس دولتی دهلی از کلاس های مهد کودک به کلاس 8 خواهد بود ارتقا به کلاس بعدی تحت هیچ-بازداشت سیاست.

“اس ام اس و سلامت صدا پاسخ (تلفن گویا) ارسال می شود به پدر و مادر برای فعالیت های روزانه است که دانش آموزان می توانند با در نظر گرفتن کمک از پدر و مادر خود را. هنگامی که مدارس باز هستند این فعالیت داده خواهد شد وزنها در ارزیابی درونی” گفت: Sisodia.

برای کسانی که دهلی دولت آموزان که در کلاس 10 و 12 کلاس های آنلاین خواهد بود برای انجام آنها. دهلی دولت آغاز خواهد شد کلاس های آنلاین دو نفر روزانه برای دانش آموزان کلاس 12, Sisodia اضافه شده است.

“دانش آموزان را مجبور به ثبت نام در این لینک که دولت را به اشتراک بگذارید. ما همچنین ارائه اطلاعات بسته” اضافه شده Sisodia. در ضمن دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت که یک برنامه است که کار را به رایگان ارائه سهمیه به غیر از جیره دارنده کارت.

“دهلی نو دولت را رایگان ارائه جیره حتی غیر جیره cardholders و کارگران زندگی در دهلی نو. این روند در حال کارآمد برای شروع توزیع جیره غذایی در عرض 2-3 روز” گفت: Kejriwal.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>