دولت باعث خرابی اقتصاد خود را به یاد ماندنی سوء مدیریت: کنگره

کنگره در روز شنبه دولت را متهم به “تخریب” اقتصاد آن “به یاد ماندنی سوء مدیریت” و توصیه به مرکز بلافاصله پول را در دست فقیر با ساخت روستایی کار طرح MNREGA “بر اساس نیاز”.

ارشد کنگره رهبر آناند شارما گفت که تحت روستایی کار طرح MNREGA دولت باید به اشتغال برای 150 روز در سال در یک دستمزد روزانه از 500 تومان به احیای روستایی تقاضا و اقتصاد است.

“ما همچنان به طور جدی در مورد ادامه کار ضرر و زیان که در نهایت تاثیر نامطلوب بر ثبات اجتماعی و صلح در کشور با تعداد زیادی از جوانان بیکار در این کشور بدون داشتن امید و ناامیدی” شارما گفت. “این دولت است که باعث خرابی اقتصاد تاریخی آن سوء مدیریت و آن را همچنان به باقی می ماند در انکار,” او گفت.

او از دولت خواست صادقانه به انتشار تعداد مشاغل از دست رفته و گمراه کردن مردم با دادن “تعداد دگرگونی از غیر رسمی به رسمی به عنوان تعدادی از افرادی که انتظار می رود در دوره عادی و یا کارکنان به صندوق اندیش پلت فرم”.

سازمان خدمات ملی اطلاعات نشان می دهد که تولید ناخالص داخلی برای سه ماهۀ سوم در 4.7 درصد که پایین ترین میزان از هفت سال گذشته شارما گفت. و اشاره کرد که این هفتمین سه ماهه متوالی زمانی که تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است, شارما گفت: این ماده از “نگرانی شدید” که اسمی تولید ناخالص داخلی هند همچنان در تک رقمی. اگر 7.7 درصد است که تولید ناخالص داخلی اسمی است که شامل تورم پس از آن جایی که رشد او گفت:.

“اگر شما را از هزینه های دفاع عمومی دولت و سایر خدمات از دولت واقعی رشد تولید ناخالص داخلی سه ماهه سوم است که 3.7 درصد در حالی که در سه ماهه سوم در طول تاریخ نشان می دهد که قوی ترین رشد به دلیل آن است که پس از kharif محصول وجود دارد رشد در بخش کشاورزی و سپس آن را در میان ناخالص علاوه بر ارزش و در این اسمی تولید ناخالص داخلی و تولید ناخالص داخلی واقعی,” او اضافه شده است.

شارما گفت: در سه ماهه سوم شماره ها به طور کلی خوب به دلیل آن است که فصل جشن هنگامی که مردم برای خرید مصرف را نشان می دهد سنبله. “اما که اتفاق افتاده به طوری که حتی در فصل جشن مردم صرف نیست چون مردم پول ندارند,” او اضافه شده است.

شارما گفت: وجود 9.2 درصد کاهش در سرمایه گذاری و تشکیل سرمایه ثابت ناخالص که در واقع تنها اندازه گیری از اقتصاد در حال رشد و ملموس سرمایه گذاری در حال رشد برای ایجاد دارایی های جدید جدید کارخانه و ایجاد شغل باقی می ماند که در منفی.

“ما نیز خیره در یک کسری مالی unmanageble کسری درآمد. درآمد درآمد بسیار پایین هر دو هنگامی که ما در GST اعداد و همچنین مالیات بر درآمد است. به طور مستقیم و غیر مستقیم مالیات رسید بسیار کم هستند و دولت در بودجه پیش بینی ها بر اساس درآمد درآمد از Rs 26 لاخ کرور در حالی که تا دسامبر کل درآمد درآمد شده اند Rs 11 لاخ کرور.

“پس آیا در سه ماهه چهارم دولت می تواند Rs 15 لاخ کرور ما شک و تردید جدی چون GST خواهد آمد که کارخانه ها در حال تولید و فروش دیگر مالیات خواهد آمد که مردم پول” شارما گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>