دولت طناب در CSCs به ثبت نام کشاورزان برای Kisan کارت اعتباری

دولت تصمیم گرفته است برای ارائه سود از KCC به همه 9.7 کرور کشاورزان ثبت شده تحت PM Kisan طرح.

وزارت کشاورزی دارای طناب از دولت و حکومت الکترونیکی ارائه دهنده خدمات CSC SPV به سرعت مسیر ثبت نام از کشاورزان واجد شرایط برای Kisan کارت اعتباری. تحت این همکاری در حدود 3.65 لاخ مشترک مراکز خدمات خواهد شد و ثبت نام علاقه مند و واجد شرایط کشاورزان برای KCC که آنها را فراهم می کند اعتبار برای حمایت از کشاورزی و همچنین عدم فعالیت های کشاورزی.

“CSC e-حکومت هند با مسئولیت محدود شده است با مجوز وزارت کشاورزی برای ثبت نام واجد شرایط کشاورزان برای KCC,” CSC e-حکومت هند با مسئولیت محدود مدیر عامل دینش Tyagi گفت PTI. در حال حاضر 6.67 کرور کشاورزان در سراسر کشور ارائه شده KCCs. دولت تصمیم گرفته است به ارائه مزایای KCC به همه 9.7 کرور کشاورزان ثبت شده تحت PM Kisan طرح.

اخبار مرتبط

“بدیهی است 50 درصد از کشاورزان دسترسی ندارند به نهادی اعتباری تحت KCC. به منظور تسهیل نهادی اعتبار به همه کشاورزان در سراسر کشور, دولت راه اندازی ویژه درایو برای پوشش تمام ذینفعان از ساعت Kisan طرح” Tyagi گفت.

در حالی که جزئیات این طرح خواهد شد و ذهن از طریق PM Kisan پورتال روستا در سطح کارآفرینان (VLEs) را وارد کنید و دیگر جزئیات محصول متفقین فعالیت و نوع KCC.

“پس از ارائه جزئیات VLE خواهد شد ارائه یک پرینت از اذعان به کشاورز. این VLE را جمع آوری 30 تومان به ازای هر کشاورز برای استفاده از این خدمات” Tyagi گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>