دولت promulgates فرمان مالیات دهندگان برای دریافت کامل کسر برای کمک مالی به PM-مراقبت

آخرین تاریخ برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد برای 2018-19 و همچنین برای ارتباط تابه با biometric ID Aadhaar تمدید شده است از سه ماه تا 30 ژوئن.

دولت روز سه شنبه در آورده فرمان به اثر مختلف نقش برجسته اقدامات از جمله تمدید مهلت تشکیل پرونده مالیات بر درآمد گمرکی و مالیات غیر مستقیم مرکزی بازده برای کمک به مالیات دهندگان جزر و مد بیش از coronavirus بحران است. این “مالیات و سایر قوانین (آرامش از مقررات خاص) فرمان 2020” من موافقت رئیس جمهور در روز سه شنبه.این فرمان همچنین اصلاح موادی از قانون مالیات بر درآمد قانون به ارائه همان مالیات بر درمان PM-مراقبت صندوق به عنوان در دسترس به نخست وزیر ملی امداد صندوق.

“بنابراین اهدای ساخته شده به PM مراقبت صندوق باید واجد شرایط برای 100 درصد کسر در بخش 80 گرم از آن عمل می کنند. بیشتر از حد در کسر 10 درصد از درآمد ناخالص نیز باید نمی شود قابل استفاده برای اهدای ساخته شده به PM مراقبت صندوق” یک بیانیه رسمی گفت.

اخبار مرتبط

با اعلام این فرمان آخرین تاریخ برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد برای 2018-19 و همچنین برای ارتباط تابه با biometric ID Aadhaar تمدید شده است از سه ماه تا 30 ژوئن.

تاریخ ساخت های مختلف سرمایه گذاری/پرداخت برای این ادعا کسر تحت فصل-طریق-B از این قانون که شامل بخش 80C (LIC PPF شورای امنیت ملی و غیره.), 80D (Mediclaim), 80 گرم (کمک مالی) ، تمدید شده است تا 30 ژوئن 2020. از این رو سرمایه گذاری/پرداخت می تواند تا 30 ژوئن 2020, برای این ادعا کسر در این بخش برای FY2019-20.

همچنین آخرین تاریخ برای تجهیز مرکزی مالیات غیر مستقیم بازده در ماه مارس آوریل و مه سال 2020 تمدید شده است تا 30 ژوئن 2020. “دولت به ارمغان آورده است در یک فرمان در مارس 31 فراهم می کند که برای فرمت های مختلف محدودیت زمانی در مالیات و Benami عمل می کند. آن را نیز فراهم می کند برای گسترش محدودیت زمانی موجود در قوانین و یا اطلاع رسانی که تجویز می شوند/ صادر شده تحت این عمل” یک بیانیه رسمی گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de