Poor progress in transformer metering has been reported in West Bengal, Odisha, Rajasthan, Haryana, Chhattisgarh and Bihar.فقیر پیشرفت در ترانسفورماتور اندازه گیری گزارش شده در غرب بنگال Odisha, Rajasthan, Haryana, Chhattisgarh و بیهار.

برای بهبود کیفیت اطلاعات دریافت شده از دولت متعلق به شرکت های توزیع برق (discoms) اتحادیه قدرت وزارتخانه در حال برنامه ریزی برای ساخت یک کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات سیستم مانند GST شبکه (GSTN).

این سیستم با توجه به منابع خواهد بود متمرکز باطن معماری است که ایالات متحده می تواند دسترسی. قدرت وزیر Sanjiv Lenovo Sahai قابل درک است که توصیه متحده در نظر گرفتن این راه حل برای کاهش هزینه ها به بهبود سلامت discoms. اتحادیه قدرت وزارت نیز کارگردانی discoms به جدا کردن آن کادر کافی کارکنان در سطوح مناسب برای اطمینان از نگهداری مناسب و در دسترس بودن این سیستم است.

اخبار مرتبط

این سیستم در حال برنامه ریزی برای رسیدگی به این مسئله از کیفیت پایین تر از داده های ایالات متحده عرضه به دولت مرکزی سازمان لطمه به اتحادیه دولت توانایی برای بهبود سلامت discoms. در به تازگی برگزار شد نقد و بررسی-برنامه ریزی-نظارت بر نشست اتحادیه قدرت وزارت خواسته است discoms به ارائه اطلاعات خود را در اندازه گیری وضعیت فیدر و توزیع ترانسفورماتور. اندازه گیری از این ترانسفورماتور می تواند کمک در شناسایی بالا دست ساخت مناطق و کمک به دولت را پین اشاره اکشن. فقیر پیشرفت در ترانسفورماتور اندازه گیری گزارش شده در غرب بنگال Odisha, Rajasthan, Haryana, Chhattisgarh و بیهار.

GSTN کمک در بهتر مدیریت داده ها از درآمد مجموعه با ایالات متحده موافقت خود را برای تشکیل یک پایگاه داده یکپارچه برای اطلاعات مالیاتی. آن را بلافاصله روشن نیست اگر قدرت وزارت را پیشنهاد سیستم به منبع داده ها به طور مستقیم از توزیع کننده/مصرف کننده متر خواهد شد و یا دولت authorties ها آنها را با خود.

آمار ضعیف مدیریت دولتی برق ادارات شده اند دیرینه موضوع است. وی در UDAY طرح آماده شده توسط KPMG اشاره کرده بود که اتحادیه قدرت وزارت سازمان تمایل به تلاش برای آشتی دادن داده های دریافت شده از discoms. کارشناسان اشاره کرده اند که متحده پیروی نمی یونیفرم فرمول ها و تعاریف از پارامترهای کلیدی و دستی و مدیریت داده ها منجر به اشتباهات و تاخیر. ناکافی حکومت و پاسخگویی و شفافیت در discoms و فقدان داده های بزرگ مهارت های مدیریتی نیز نسبت به پایین تر از کیفیت داده ها.

برای آن UDAY پورتال قدرت وزارتخانه در حال حاضر هشدار داد که خوانندگان را به دقت در تفسیر داده ها. ارقام به دست آمده از موقت موقت داده مبله توسط ایالات متحده است که به نگه داشتن در حال تغییر است. قدرت مالی شرکت عمومی مبله واقعی حسابرسی اطلاعات در discom امور مالی پس از FY16.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im