Minister of State for Finance Anurag Singh Thakur , banking sectorوزیر امور خارجه برای امور مالی Anurag سینگ Thakur

دولت باز است به تحکیم بیشتر از بانک ها بسته به نیازهای وزیر امور خارجه برای امور مالی Anurag سینگ Thakur گفته است.

در سال گذشته دولت اعلام کرد مگا ادغام 10 بخش عمومی بانک ها به چهار به تهیه کردن به نیازهای aspirational و جدید هند است.

اخبار مرتبط

این ورزش را ایجاد شش جهانی به اندازه بانک ها موثر مارس و پایین آوردن تعداد بخش عمومی بانک ها به 12 از 27 سال 2017.

“ما با موفقیت انجام ادغام و recapitalisation از بانک. عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC) موفق شده است که به ارمغان آورد بیش از Rs 4 لاخ کرور به بانک ها. بیشتر تحکیم و یا ادغام خواهد شد بستگی به نیاز” Thakur گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

ایجاد جهانی به اندازه بانک ها از طریق تحکیم را تسهیل مودی دولت حل و فصل به هند یک دلار 5 تریلیون اقتصاد 2024-25, او گفت:.

بانک های بزرگ را گسترده تر رسیدن به قوی تر ظرفیت وام دهی و بهتر محصولات و تکنولوژی برای خدمت به مشتریان جدید هند است.

سال گذشته در ماه اوت دولت اعلام ادغام بانک متحده از هند و شرقی بانک تجارت با پنجاب بانک ملی, ساخت پیشنهاد نهاد دومین بخش عمومی بانک (PSB).

این بود که تصمیم به ادغام سندیکای بانک با Canara Bank, در حالی که اللهبد بانک با بانک. به طور مشابه, آندرا بانک و شرکت بانک به تثبیت با اتحادیه بانک های هند است.

در آوریل 2019, Bank of Baroda در اولین سه راه ادغام ورزش ادغام Vijaya بانک و دنا بانک با خود دارد.

SBI تا به حال با هم ادغام شدند پنج نفر از آن دانشیار بانک – بانک دولتی Patiala بانک دولتی بیکانر و جیپور بانک دولتی میسور, دولت, بانک مرکزی Travancore دولت و بانک مرکزی حیدرآباد و همچنین Bharatiya Mahila بانک با خود موثر مارس 2017.

پرسید: در مورد لیست LIC به عنوان اعلام کرد در بودجه Thakur گفت: این کمک خواهد کرد را در شفافیت بیشتر مشارکت عمومی و همچنین تعمیق بازار سهام.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در حالی که ارائه بودجه 2020-21 در فوریه 1 پیشنهاد به فروش بخشی از سهام دولت در LIC از طریق عرضه اولیه عمومی پیشنهاد مالی آینده.

دولت با هدف جلب 90,000 تومان کرور روپیه از لیست LIC و خطر رقت در IDBI بانک در بعد مالی از مجموع اتلاف سرمایه هدف از Rs 2.10 لاخ کرور.

دولت صاحب 100 درصد سهام در LIC و حدود 46.5 درصد سهام در IDBI بانک.

تشریح بودجه امسال ‘Jan Jan Ka بودجه’, Thakur گفت: هر اقشار جامعه گرفته شده است و به نظر و اصلاحات عمده انجام شده با بهره گیری جوانان و زنان و کشاورزان و سرمایه گذاران و طبقه متوسط است.

دولت ارائه Rs 2.83 لاخ کرور برای, کشاورزی, کشاورز رفاه و توسعه روستایی.

“دو برابر شدن درآمد کشاورزان است یک برنامه برای دو سال آینده. ما در حال حاضر انجام تعهد از یک و نیم برابر هزینه تولید کشاورزان است که دولت وعده داده بود,” او گفت:.

با اعلام ‘Kisan راه آهن’ و ‘Krishi Udaan’ راه اندازی می شود توسط راه آهن هند و وزارت حمل و نقل هوایی داخلی به ترتیب برای بدون درز ملی و سرد و عرضه زنجیره ای برای perishables این بیش از حد در خدمت مفید آن را به عنوان کمک کشاورزان در, تسهیل صاف و سریع حمل و نقل کالاهای فاسد شدنی ،

علاوه بر این دولت افزایش یافته است, کشاورزی, هدف های اعتباری به تومان 15 لاخ کرور برای آینده مالی.

Thakur گفت: “از آمدن به آموزش و پرورش کارورزی به کارآموزی بسیاری از اطلاعیه ها انجام شده است…بنابراین من فکر می کنم بیشتر کارآفرینان جوان تر آمدن ما در حال رفتن به دیدن…ما دیدن هند در حال حرکت به بالا سه راه اندازی کشورهای جهان در چند سال آینده”.

با توجه به کمک MSME بخش گفت: دولت خواسته است RBI در نظر گرفتن گسترش تجدید ساختار بدهی پنجره توسط یک سال دیگر تا 31 مارس سال 2021.

بیش از پنج لاخ MSMEs بهره برده اند از تجدید ساختار بدهی مجاز توسط بانک مرکزی هند در سال گذشته, او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی