PSU general insurers, OICL, NICL, UIICL, Arun Jaitley, finance ministryسرمایه تزریق در این شرکت ها می آید پیش از پيشنهاد ادغام تا پایان مارس سال 2020 است.

اتحادیه کابینه در روز چهارشنبه به یک اصل تصویب به پمپ در 2,500 تومان کرور روپیه سرمایه به سه بخش دولتی به طور کلی شرکت های بیمه. این سه بیمه آسیا شرکت بیمه محدود (OICL) ملی, شرکت بیمه محدود (NICL) و ایالات هند شرکت بیمه محدود (UIICL).

دولت مجاز است “آزادی فوری 2,500 تومان کرور روپیه در نور بحرانی و موقعیت مالی و نقض مقررات نیاز به پرداخت بدهی” از این کل بیمه” در یک بیانیه رسمی گفت.

اخبار مرتبط

جلسه توجیهی خبرنگاران در اینجا اتحادیه وزیر Prakash Javadekar گفت: سرمایه شده است تزریق در نور بحرانی و موقعیت مالی و نقض مقررات پرداخت بدهی الزامات عمومی بیمه.
سرمایه تزریق در این شرکت ها می آید پیش از پيشنهاد ادغام تا پایان مارس سال 2020 است.

پیشتر در ماه ژانویه وزارت مالیه گفته بود که ادغام PSU عمومی بیمه بود که در مرحله پیشرفته است و می تواند به زودی اتفاق می افتد به عنوان مهم بود انتظار قبل از کابینه. در بودجه خود را بیان 2018-19 سپس وزیر دارایی آرون برآورده شدهاست اعلام کرده بود که سه شرکت خواهد بود با هم ادغام شدند به یک بیمه نهاد.

اما روند ادغام نمی تواند تکمیل شود با توجه به دلایل مختلف از جمله سلامت مالی ضعیف از این شرکت ها. به عنوان در 31 مارس سال 2017 سه شرکت با هم تا به حال بیش از 200 محصولات بیمه با مجموع حق بیمه تومان 41,461 کرور و سهم بازار حدود 35 درصد است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su