دولت ارائه می دهد کمک های مالی برای توسعه تشخیص واکسن برای Covid-19

گروه بیوتکنولوژی همراه با دولت شرکت بیوتکنولوژی صنعت معاونت پژوهشی شورای BIRAC) نامیده می شود برای پیشنهادات از این صنعت به توسعه “تشخیص واکسن ها و داروهای رمان repurposing از مواد مخدر و یا هر گونه مداخله” برای کنترل Covid-19.

در فراخوان طرح های تحقیقاتی دولت استفاده کرده است کلمه “اضطراری” برای توصیف این وضعیت ناشی از کوروناویروس.

“تحقیقات مهمی است که جزء جدایی ناپذیر از پاسخ به قادر به شناسایی کلید شکاف دانش و پژوهش و در نتیجه سرعت بخشیدن به نسل انتقادی اطلاعات علمی و مورد نیاز ترین محصولات پزشکی برای کمک به کنترل 2019-nCoV اورژانس می گوید:” RFP سند است.

دولت به صندوق برنامه است. “گرانت-در-کمک های اولیه – کمک های شما بستگی دارد پیشنهاد فعالیت” در این سند می گوید. “با توجه به دامنه فعالیت و متقاضی کمک های مالی در دسترس خواهد بود” را از طریق طرح های مختلف دولت است.

این سند می گوید که این پروژه ها باید به حساب معیارهای استطاعت گسترده تصویب و امکان واقعی برای پوسته پوسته شدن. پروژه های تحقیقاتی باید لزوما یک “توسعه محصول جزء” یعنی نباید آن را صرفا یک نظری پروژه. همچنین این پیشنهاد باید دامنه را برای تجاری است.

“از نظر زمان محدود به سطح دانش در مورد ویروس جدید, تحقیق انتقادی سوالات نیاز به پاسخ فوری و راه را به توان به صندوق اولویت پژوهش است که می تواند کمک به جلوگیری از این شیوع و آماده شدن برای آینده شیوع بیماری” RFP سند می گوید.

نیاز فوری به توسعه امن و موثر اقدامات متقابل است که می تواند در دسترس در دسترس و مناسب برای استفاده در جمعیت بیشتر نیاز دارند.

مهلت ارسال طرح های پیشنهادی است که 2 ساعت از مارس 30. کسانی که علاقه مند باید تماس با Artee در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de