دولت باید اطمینان از جریان صاف و ملزومات بین پنج ایالت های جنوبی: برگ

عدم شفافیت در مورد جنبش کالاهای ضروری در checkposts از پنج ایالت های جنوبی تبدیل شده است به علت نگرانی می گوید: کام و پر زرا Vijayaraghavan بنیانگذار و مدیر اجرایی برگ (Lawrencedale کشت و پردازش هند).

(برگ شده است بازی نقش حیاتی در حصول اطمینان از کافی امن به مصرف محصولات تازه در سراسر پنج ایالت های جنوبی).

تاکید بر نیاز به مداخله فوری توسط قدرت که می شود برای اطمینان از جریان صاف و ملزومات بین کشورهای Vijayaraghavan گفت BusinessLine که مقامات منینگ مرزها باید مطلع به درستی به عنوان دولت در اطلاع رسانی به وضوح ذکر شده است که جنبش کالاهای ضروری از جمله میوه های تازه و سبزیجات باید مانع نمی شود.

محدودیت در هر مرحله

“مقامات در checkposts در حال اعمال محدودیت. به عنوان برگ پدید آمده است به عنوان یک نام تجاری تاسیس ما قادر به فشار البته پس از چندین تلاش. رفتن می تواند دشوار است اگر ما به دنبال مداخله در هر مرحله و در هر روز است.

“این موضوع در جریان بوده است برای آخرین 3-4 روز. در حالی که ما قادر به قرار دادن تولید از کویمباتور به کرالا آنها اجازه می دهد بازگشت از کامیون خالی بازگشت به, Tamil Nadu. چگونه می تواند دوباره پر کردن اتفاق می افتد اگر به دست نمی آورد ؟ ” بنیانگذار برگ پرسید.

این شرکت می فرستد و هفت هشت کامیون-بارهای از میوه ها و سبزیجات به کرالا از Coimbatore در هر روز است. (ظرفیت هر یک از این کامیون ها در حدود 15 تن).

“کرالا است که یک بازار بزرگ برای ما است. در حال حاضر با بسته شدن mandis مردم شروع به منبع چیزهای آنلاین. E-commerce بازیکنان شروع به منبع تامین به شدت از ما. ما ثبت نام 20 تا 30 درصد افزایش در فروش در آخرین 3-4 روز.” او نسبت به این افزایش در فروش به وحشت خرید.

پرسید: اگر وجود کمبود رانندگان گفت: “ما اطمینان حاصل شود که افراد منینگ وسایل نقلیه داده می شود مواد غذایی پخته شده به طوری که آنها نمی رفتن بدون غذا در حساب از eateries در بسته.

وجود دارد برخی از غيبت او اذعان “اما 60 تا 70 درصد از نیروی کار ما شده اند جایگزین در چهارم کارکنان است که در مجاورت کارخانه فرآوری در Jadayampalayam در حومه Coimbatore.”

وضعیت تیره و تار به نظر می رسد در این برهه Vijayaraghavan گفت و با اشاره به این که کشاورزان بیش از حد نمی شد دور ماندن از میدان اما تمایلی در مورد برداشت تولید از mandis بسته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>