دولت متعهد گسترش مستند پس از درخواست از کشورهای کارشناسان: منابع

دولت مرکزی خانههای گلی خالی است گسترش در سراسر کشور مستند فراتر از مارس 14 شامل گسترش Covid-19 همه گیر زیر درخواست از کشورهای مختلف و کارشناسان منابع دولت گفت: در روز سه شنبه. اما منابع را نشان نمی دهد اگر تصمیم نهایی گرفته شده است و مشترک در اتحادیه وزارت بهداشت Lav Aggarwal گفت: “هیچ تصمیمی در گسترش مستند که هنوز (گرفته شده) لطفا حدس و گمان نکنید.”

هند در حال حاضر تحت 21-day مستند از تاریخ 25 مارس تنها با خدمات ضروری معاف به شامل سرعت گسترش ویروس که ادعا کرده بیش از 75,800 زندگی در سطح جهان و مبتلا بیش از 13.5 لاخ مردم در سراسر 183 کشور جهان است.

 

“بسیاری از دولت های ایالتی و همچنین کارشناسان درخواست دولت مرکزی به گسترش مستند. دولت مرکزی است و تفکر در این راستا” یک منبع گفت که یک روز پس از نارندرا نخست وزیر خواسته هموطنان آماده برای یک نبرد طولانی علیه Covid-19 همه گیر و ترغیب مردم به احساس خستگی یا شکست در حالی که ابراز اعتماد به نفس که هند پیروز خواهد شد در مبارزه است.

 

ریاست جلسه شورای وزیران از طریق ویدئو کنفرانس در دوشنبه مودی به حال به وضوح نشان داد که بلند کردن اجسام از مستند در یک بروید بسیار بعید است در حالی که بحث در مورد روش های از بلند کردن آن است. او همچنین خواسته وزیران که آیا این محدودیت ها باید برداشته شود بخش-عاقلانه یا منطقه-دانا یک منبع گفت.

تکرار کرد که مستند اقدامات و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای نیاز به رفتن دست در دست مودی نیز گفت: وزیران به پسند عامه Aarogya Setu برنامه در مناطق روستایی و ریشه چمن موسسات.

رشد حمایت

چندین رئیس و نخست وزیر مورد علاقه گسترش مستند در کشور شامل سرعت گسترش ویروس به عنوان تعدادی از Covid-19 نفر از صعود به 4,421 و مرگ و میر را لمس 117.

 

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan گفت: دولت خود را گسترش مستند اگر نیاز ناشی می شود در حالی که با همتای خود در راجستان Ashok Gehlot گفت: دولت نمی تواند برداشت مستند بلافاصله و آن را باید انجام شود در یک شیوه ای مرحله به مرحله.

در بیانیه ای به مناسبت دو ماه از مستند, معاون رئیس جمهور, M Venkaiah Naidu گفت: بعد از یک هفته از این مستند است “بحرانی” برای تکامل یک استراتژی خروج به عنوان اطلاعات مربوط به گسترش coronavirus را تحمل بر این تصمیم گرفته شده توسط دولت است. او همچنین به درخواست عمومی برای رعایت هر چه تصمیم گرفته شده است که در نهایت توسط دولت و همکاری با روح همان است که بوده است آشکار تا کنون “حتی اگر آن را به معنای ادامه با برخی از درجه ای از مشکلات فراتر از مارس 14”.

روز دوشنبه Telangana وزیر K Chandrashekhar رائو گفت که او خواهد شد درخواست تجدید نظر به نخست وزیر مودی به گسترش این مستند به بررسی گسترش coronavirus در کشور است.

اوتار پرادش دبیر کل RK Tiwari گفت:”هنوز زمان برای مستند و ما بررسی وضعیت و سپس تصمیم گیری” در بلند کردن آن است.

از آنجا که هیچ واکسنی برای مبارزه با Covid-19 دولت تاکید کرد که اجتماعی فاصله تنها راه برای بررسی گسترش ویروس. مستند در نظر گرفته شده است بهترین راه برای نگه داشتن مردم در داخل خانه.

 

بین دولت سفر با حمل و نقل عمومی از جمله قطار و اتوبوس ممنوع است و پس از داخلی و بین المللی مسافرت هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im