دولت نظارت بر در دسترس بودن کالاهای اساسی در بازار می گوید: Ram, Vilas Paswan

Ram Vilas Paswan, nationwide lockdown, essential commodities, coronavirus outbreak, Covid19 India, Food Corporation of India, Public Distribution System“من درخواست تجدید نظر به همه تولید کنندگان و معامله گران برای جلوگیری از احتکار در این وضعیت” Paswan گفت: در صدای جیر جیر.

اتحادیه مواد غذایی وزیر Ram, Vilas Paswan روز چهارشنبه گفت: دولت با نظارت بر در دسترس بودن کالاهای اساسی در بازار در میان کشور lockdown برای 21 روز بعد به بررسی گسترش شیوع کروناویروس.

Paswan هشدار تولید کنندگان و معامله گران در برابر احتکار در طول این دوره است.

اخبار مرتبط

این مرکز همچنین در تماس با دولت برای اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ کمبود کالاهای اساسی, او گفت:.

“با در نظر گرفتن وضعیت در حال ظهور از تهدید #Covid19India دولت است نگه داشتن چشم در دسترس بودن تمام کالاهای اساسی در بازار” Paswan توییتی.

“من درخواست تجدید نظر به همه تولید کنندگان و معامله گران برای جلوگیری از احتکار در این وضعیت” Paswan گفت: در صدای جیر جیر.

در ضمن این مرکز در 23 مارس تا به حال اجازه متحده و اتحادیه سرزمین به آسانسور foodgrains برای سه ماه پیش از غذا شرکت از هند (FCI) برای توزیع از طریق جیره بندی مغازه ها, در پی coronavirus بیماری همه گیر.

وجود دارد حدود 75 کرور ذینفع تحت عمومی سیستم توزیع (PDS).

همانطور که در حال حاضر دولت مازاد foodgrains از 435 لاخ تن که 272.19 لاخ تن هستند برنج و 162.79 لاخ تن گندم هستند که در هر دولت داده است.

نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد کامل و مستند در سراسر کشور به مدت 21 روز از روز سه شنبه نیمه شب, ادعا که اجتماعی فاصله تنها راه برای این کشور به مبارزه با یک نبرد سرنوشت ساز در برابر شیوع کروناویروس.

مرکز و دولت باید اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که تامین تمام اقلام ضروری هموار گفت: به دنبال کاستن دغدغه در میان مردم در مورد در دسترس بودن مواد غذایی و سایر مقررات ضروری.

با توجه به وزارت بهداشت داده تعداد coronavirus موارد افزایش یافته است به 562.

در مارس 21, مرکز منتشر شده بود Rs 2,570-cr در انتظار کمک های مالی برای بدن محلی از شش ایالت به اطمینان حاصل شود که خدمات اساسی ارائه شده توسط نهادهای محلی هستند تحت تاثیر قرار نمی در میان coronavirus را بترساند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>