دولت ممکن است در نهایت مستند با هدیه ای از بسته اقتصادی 2.0; امداد به صورت MSME در جریان نکات CEA

msme, economic package 2.0, relief measures, CEA, liquidity supportدولت با استفاده از این زمان تحت مستند را با یک خوبی در نظر گرفته اقتصادی بسته بدون هیچ گونه عجله بسر می رسانید.

اقتصادی بسته امداد 2.0 است که تحت برنامه ریزی است و می تواند به عنوان به زودی به عنوان این مستند به پایان می رسد. بسته بندی است که با آماده نگه داشتن در ذهن تیره و تار وضعیت مواجه با این کشور MSME بخش رئیس مشاور اقتصادی Krishnamurthy سوبرامانیان ، بسته های جدید ارائه می کنند قابل توجهی نقدینگی به MSMEs به مراقبت از خود را به پول نقد نیاز دارد CEA سوبرامانیان گفت: در مصاحبه با سی ان ان-News18. او افزود که دولت با استفاده از این زمان تحت مستند را با یک خوبی در نظر گرفته اقتصادی بسته بدون هیچ گونه عجله بسر می رسانید. این کشور تحت مستند پس از هفته آخر ماه مارس است و انتظار می رود تا پایان آوریل 3.

جزئیات Coronavirus در هند آخرین به روز رسانی اخبار (زنده)

اخبار مرتبط

به عنوان بیش از 60 درصد فعالیت های اقتصادی به طور کامل تعطیل ترس از بقا را فرا گرفته بسیاری از کسب و کار و صنایع. به ارائه برخی از کوسن در میان این وقت پریشانی بانک مرکزی هند و وزارت مالیه هر دو آمده اند تا با اقدامات امداد. RBI اعلام کرد مراحل مانند برش در مخزن نرخ TLTRO 2.0 و پشتیبانی از ملک و NBFC بخش های این مرکز اعلام کرد اقتصادی امداد بسته است.

همچنین بخوانید: پنج دلیل کلیدی مجموعه به سپر رشد کشاورزی در FY21; اقتصاد هند ممکن است کوچک در این سال

در اوایل مگا بسته اقتصادی Rs 1.7 لاخ کرور وزارت مالیه اعلام کرد 50 تومان lakh بیمه هر کارگر سلامت. دستمزد روزانه زیر MNREGA نیز افزایش یافته و به 202 تومان در روز از Rs 182 بهره نزدیک به 5 کرور خانواده; 80 کرور مردم فقیر به 5 کیلوگرم گندم یا برنج و 1 کیلوگرم ترجیح پالس به صورت رایگان هر ماه برای سه ماه آینده تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan ان Yojana و بیش از 20 کرور PM JAN Dhan Yojana زنان حساب دارندگان بود با توجه به سابق gratia از 500 تومان در هر ماه برای سه ماه آینده.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de