دولت تصمیم به ممنوعیت صادرات پیاز به عنوان قیمت به احتمال زیاد به سقوط به شدت با توجه به محصول سپر

onion, onion export, onion prices وجود دارد کمبود پیاز به عنوان kharif محصول را تحت تاثیر قرار به دلیل بیش از حد باران و سیل. (عکس)

دولت در روز چهارشنبه تصمیم به بلند کردن نزدیک به شش ماه ممنوعیت صادرات پیاز در تلاش برای حفاظت از منافع کشاورزان به عنوان قیمت به احتمال زیاد به سقوط به شدت با توجه به سپر ربیع محصول است.

منابع گفت: تصمیم گرفته شده در نشست گروه وزیران (GoM) به ریاست وزیر خانه Amit Shah.

اخبار مرتبط

“از آنجا که قیمت پیاز تثبیت شده است و سپر پیاز, محصول, دولت تصمیم به ممنوعیت صادرات پیاز. انتظار می رود ماهانه برداشت در ماه مارس بیش از 40 لاخ تن در مقایسه با 28.4 لاخ تن در سال گذشته” مواد غذایی وزیر Ram, Vilas Paswan گفت: در یک توییت در روز چهارشنبه.

لغو ممنوعیت موثر خواهد بود یک بار در اداره کل تجارت خارجی (DGFT) مسائل مربوط به اطلاع رسانی در این زمینه است.

این GoM روز چهارشنبه همچنین بررسی اینکه آیا برای کاهش و یا ضایعات حداقل قیمت صادرات (MEP) در پیاز به منظور تسهیل در خروجی محموله منابع گفت.

MEP نرخ های زیر که بدون صادرات مجاز است.

Paswan کشاورزی, وزیر نارندرا سینگ تومار تجارت, وزیر Piyush Goyal و کابینه وزیر راجیو Gauba در این نشست حضور داشتند.

در سپتامبر سال 2019 دولت ممنوع پیاز صادرات و همچنین اعمال MEP از 850 تومان در هر تن. این حرکت پس از قیمت آغاز شده بود شاید با توجه به عرضه و تقاضا عدم تطابق.

وجود دارد کمبود پیاز به عنوان kharif محصول را تحت تاثیر قرار به دلیل بیش از حد باران و سیل در, کلید تولید متحده از جمله Maharasthra.

در حال حاضر ورود ربیع (بهار) محصول پیاز را آغاز کرده است در مقادیر کوچک و افزایش خواهد داد و از اواسط ماه مارس به بعد.

در ماه مارس به تنهایی پیاز ورود انتظار می رود به عنوان به عنوان بالا به عنوان 40.68 لاخ تن (متریک تن) در مقایسه با زمانی که با 28.44 لاخ تن در سال-پیش دوره طبق منابع.

ورود پیش بینی شده است به بالاتر در 86 لاخ تن در ماه آوریل در مقایسه با 61 لاخ تن در سال-پیش, آنها اضافه شده است.

صادرات پیاز در حال انتظار برای دستگیری تیز سقوط در قیمت های داخلی و در نتیجه حفاظت از منافع تولید کنندگان منابع گفت.

در این جلسه منابع گفت: واردات حبوبات به خصوص urad نیز بحث شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>