دولت شرط بیشتر در کسب و کارهای کوچک برای دفاع تولید; تعداد MSMEs افزایش 21 درصد

us, indiaتعدادی از راه اندازی تا 4 دسامبر 2019 در هوانوردی و هوافضا و دفاع بخش بود در 194. (تصویر نماینده)

تعداد MSMEs داخلی دفاع بخش تولید تا سه ماهه دوم مالی سال 2020 افزایش 21 درصد از کل FY19 با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط MSME وزیر Nitin کرد در Rajya سبها به تازگی. تعداد کل MSME فروشندگان دفاع شرکت های بخش دولتی/مهمات کارخانه هیئت مدیره بود در 15,089 در FY17 که کاهش یافته است به 7,591 MSME فروشندگان در طول FY18 به دنبال حاشیه افزایش به 8,643 فروشندگان در طول FY19. اما این افزایش بیشتر به 10,506 تا Q2 FY20. افزایش MSMEs به اشتراک گذاری در هند دفاع تولید فضا دستاوردهای اهمیت میان دولت را تمرکز بر روی اعمال نفوذ کسب و کارهای کوچک و نوپا در بخش دفاع.

Subhash Chandra, منشی, وزارت دفاع تولید (DDP) وزارت دفاع طی سخنانی در یک FICCI رویداد در سال گذشته تاکید کرد برای ادغام MSMEs و راه اندازی به دفاع تولید اکوسیستم. “صنعت نگرانی هایی را نیز در نظر گرفته شده و اسطوره زدائی از پروسه کار خواهد آمد تنها از طریق تعامل. سه-نیروهای مسلح نیز نیاز به باز کردن درهای خود را برای مذاکره با صنعت” او گفت:. ماه گذشته دولت اعلام کرده بود یک چالش برای راه اندازی به دنبال راه حل های خود را برای کمک به مبارزه با تروریسم واحد امنیت ملی گارد (NSG). تعدادی از راه اندازی تا 4 دسامبر 2019 در هوانوردی و هوافضا و دفاع بخش بود در 194 ثبت نام, راه اندازی, هند, دفاع MoS Shripad Naik اطلاع بود در Lok سبها.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: مجلس پانل به دنبال اولویت ترخیص کالا از MSME غرامت در قطعنامه روند نشان می دهد این مرحله

علاوه بر این در ماه نوامبر سال گذشته وزیر دفاع Rajnath Singh, به منظور کمک به هند در رسیدن به آن هدف بومیسازی و اعتماد به نفس در دفاع بخش با سهم نوپا و MSMEs حال اعلام کرد که مرحله سوم از دفاع هند راه اندازی چالش (دیسک) در آن نوآوری برای دفاع تعالی (iDEX) — برنامه برای افزایش نوآوری در بخش دفاع. “به دنبال در هند دارای استعداد من بسیار با اعتماد به نفس که ما می تواند تبدیل به $10 تریلیون دلار اقتصاد در 10-15 سال آینده,” Rajnath Singh گفته بود در یک رویداد. از طریق iDEX و راه اندازی چالش دولت به دنبال سرمایه گذاری در 250 نوپا و “رسیدن به 50 ملموس نوآوری در پنج سال آینده” چاندرا گفته بود.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im