تگزاس هدف باید کسب و کار خود را بازگشایی مغازه در اوایل ممکن است.

کالیفرنیا ، گرگ ابوت اعلام کرد یک برنامه در روز جمعه به یک coronavirus نیروی کار از کارشناسان تدبیر اقتصادی و دستورالعمل های بهداشتی است که اجازه خواهد داد که ساکنان احساس راحتی زمانی که آنها خانه های خود را ترک. او قصد دارد به اعلام یک تاریخ برای بازگشایی کسب و کار در تاریخ 27 آوریل با توجه به اینکه coronavirus است به اندازه کافی موجود در دولت است.

“به دلیل تلاش های همه به سرعت گسترش ما در حال حاضر شروع به دیدن glimmers که بدترین COVID-19 ممکن است به زودی پشت سر ما” ابوت گفت: در یک کنفرانس خبری.

رئیس جمهور تهمت صحبت با فرمانداران در روز پنج شنبه گذاشته و یک طرح برای تشویق فرمانداران به بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که هنوز حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل قرار داده شده توسط دولت.

“درک این: باز کردن در تگزاس رخ می دهد باید در مرحله” ابوت گفت. “بدیهی است که همه کسب و کار می توانید باز کردن همه در یک بار در ماه مه برای اولین بار. برخی از کسب و کار اگر به طور کامل باز بدون بهتر فاصله استاندارد خواهد بود به احتمال زیاد به مجموعه ما را به جای ما حرکت رو به جلو است. یک رویکرد استراتژیک مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که ما نمی بازگشایی تنها به تعطیل یک بار دیگر.”

[اینجا را کلیک کنید برای تکمیل coronavirus پوشش]

مدارس در تگزاس بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی.

ابوت شده است برای انتقاد از تصمیم خود برای شاتر کسب و کار در دولت موقت. سابق ایالت تگزاس ایالت Don Huffines گفت ابوت بود “به طور موثر تعطیل 10-بزرگترین اقتصاد در جهان است.”

بیش از 1 میلیون تگزاسی یا تقریبا 7 درصد از کل نیروی کار در زمینه بیکاری در این ماه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وجود دارد بیش از 17,000 تایید coronavirus موارد در تگزاس و بیش از 400 نفر در کشور فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im