فرماندار مردد به بازگشایی کالج ها و دانشگاه ها در غرب ویرجینیا

یکfter داشتن یک نشست مجازی با غرب ویرجینیا کالج ها و دانشگاه های دولتی جیم عدالت ابراز تردید بیش از بازگشایی دانشگاه.

عدالت گفت: او می خواهد برای رسیدن دانش آموزان به مدرسه, اما او را به انجام این کار تنها در صورتی او می تواند اطمینان حاصل شود می توان آن را با خیال راحت برای دانش آموزان و کارکنان و دیگران در جامعه است.

“ما باید فقط صبر کنید تا زمانی که ما احتمالا می تواند” عدالت گفت. “و من می خواهم که بچه ها در مدرسه و من می دانم که بچه ها می خواهید به بازگشت در مدرسه و من می دانم که هر کس می خواهد آنها را به عقب در مدرسه است. اما وجود دارد هیچ راهی جیم عدالت در حال رفتن به رفتن با قرار دادن این بچه ها در مدرسه مگر اینکه من کاملا متقاعد شده (آن را بی خطر است).”

عدالت گفت: او می داند که همیشه وجود خواهد داشت برخی از سطح از خطر تا زمانی که یک واکسن اما او می خواهد برای کاهش این خطرات. او گفت که او خواهد شد در ادامه به تماشای این اعداد و قصد دارد به تصمیم گیری به سرعت.

تاریخ شروع برای K-12 مدرسه عقب رانده شد به سپتامبر. 8.

غرب ویرجینیا روزانه COVID-19 مورد اعداد سر به فلک کشید و در آغاز ماه ژوئن پس از دولت شروع به بازگشایی شده است. طی چند روز گذشته عدالت گفت: این شماره ها شروع به نگاه بهتر است اما حتی بالاترین افزایش روزانه در گذشته نه روز است که بالاتر از هر قبل از ژوئن روز.

Monongalia County, صفحه اصلی, به, West Virginia University, یکی از علل اصلی سنبله اما فعال آن مورد اعداد روند رو به پایین. این شهرستان تا به حال 398 دولت 1,569 فعال COVID-19 موارد سهشنبه, اما برای محاسبه تنها 281 دولت 1,594 فعال موارد شنبه. سنبله بود قابل توجه در بزرگسالان با سن 20 تا 29 سال که باعث عدالت به طور موقت تعطیل شهرستان میله های زندان.

دولت همچنین گزارش روز شنبه هشتم شهرستان با کلیسا شیوع. چوب County, جدید ترین شهرستان به شیوع در یک کلیسا. عدالت گفت: کلیساها هستند یک زمین پرورش برای coronavirus و او را تشویق نمازگزاران به باقی می ماند یک پیو دور از مردم عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک. ماسک صورت الزامی در داخل ساختمان است که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست از جمله کلیساها.

عدالت نیز اعلام کرد کمی کمتر از 4.2 میلیون دلار در فدرال مراقبت در عمل پول را به volunteer fire departments. هر یک از دولت 419 بخش را دریافت خواهد کرد $10,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de