‘دولت واقعا می ترسم’: ویروس ایجاد پشت مرزها است که اتحادیه اروپا تخریب

بدتر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس رانده است رهبران اروپایی برای احیای کنترل مرز در اتحادیه اروپا پس از سه دهه تلاش برای لغو داخلی در درون مرزهای این قاره است.

“دولت واقعا می ترسم که این ویروس گسترش نمی یابند به طوری که آنها می ترسند از اجازه دادن به هر نوع از آزادی از جنبش” Kinga Brudzinska, یک تحلیلگر سیاست خارجی در GLOBSEC در اسلواکی گفت: واشنگتن آزما.

ایتالیا خیره کننده در تلاش برای مقابله با سرایت موجب مجارستان و اتریش به بستن مرزهای خود را با همسایه جنوبی در مارس 11. رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen امیدوار است که ممنوعیت ورود به اتحادیه اروپا را تضعیف فشار برای کنترل مرز اما 21 کشور در این بلوک در حال حاضر ممنوع ورود خارجی ها به خود ملت.

“از امروز چشم انداز ما می توانید ببینید که چرا ما نیاز به کنترل سختگیرانه تر” یک دیپلمات اروپایی گفت: واشنگتن آزما. “البته کنترل مرزی است که بسیار غیر معمول برای, اتحادیه اروپا, اما این بار بسیار غیر معمول است.”

حتی آلمان یکی از پیشگامان منطقه شنگن (به عنوان مرز داخلی قلمرو اتحادیه اروپا شناخته شده است) تصمیم به بستن مرزهای خود به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا پنج شنبه شب. بروکسل به استقبال محدودیت های که مجاز و تحت قوانین اتحادیه اروپا با تمایلی رضایت.

“محدودیت های مسافرتی هستند موثر ترین راه برای جلوگیری از بیماری همه گیر. اما ضروری است که ما را فوری و اقدام هماهنگ در حال حاضر به کم کردن ویروس” اتحادیه اروپا و سفارت سخنگوی Kasper Zeuthen گفت: واشنگتن آزما. “در زمان عمل در مرزهای خارجی می تواند قادر به بلند کردن اجسام از کنترل در مرزهای داخلی. داخلی کنترل مرز یک تاثیر بزرگ در عملکرد داخلی ما بازار است.”

تجدید کنترل مرز موجب افزایش سفر در سراسر اتحادیه اروپا بنا به گزارش ها در نتیجه 20 ساعت زمان انتظار در برخی از مرزها. غیر معمول کنترل مرز منجر به اختلاف بین لهستان و کشورهای حوزه بالتیک که شهروندان در غرب اروپا به طور موقت مانع از عبور از طریق لهستان به کشورهای خود.

“این منجر به یک بحران سیاسی بود و در نهایت این خودرو بودند همراهی و آنها تا به حال به بررسی می شود که در آنها متوقف نشده و در لهستانی قلمرو” Brudzinska گفت. “بدون مرز برای سال های بسیاری در حال حاضر کشورهای عضو آماده به اجرا صاف مرز چک.”

محض ناراحتی داخلی کنترل مرز ممکن است به خوبی جواب برای اتحادیه اروپا شنگن آرمان به گفته برخی از مقامات. “آنها زمانی که برخی از موانع در حال حاضر در محل عبور از مرزهای آن را بسیار دشوار است برای شهروندان” این دیپلمات اروپایی گفت. “به طور کلی بحران را نشان می دهد ارزش از اتحادیه اروپا است و ما در حال حرکت آزاد افراد و کالا و احساس من این است که ما قدر این چیزها حتی بیشتر.”

و در عین حال این دومین بحران در چهار سال است که انیمیشن های به ظن مسافران از دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا با پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس در چشم. فقط به اتریش و آلمان تصمیم گرفته اند به گسترش خود را به طور موقت کنترل مرز بارها و بارها پس از 2015 پناهندگان بحران, آن را فقط ممکن است که در برخی از کشورها Brudzinska مشاهده “border کنترل خواهد ماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de