دولت به چوب به تاریخ 1 آوریل مهلت برای ادغام 10 PSBs

این مودی دولت در نظر دارد به چوب به تاریخ 1 آوریل مهلت برای ادغام 10 بخش عمومی بانک (PSBs) به چهار واحد است. در همین حال اتحادیه کابینه است که به احتمال زیاد به نظر هفته آینده یک پیشنهاد رسمی برای ادغام.

دولت پیشنهاد ادغام شرقی بانک تجارت و بانک متحده از هند به پنجاب بانک ملی سندیکای بانکی به Canara Bank, آندرا بانک و شرکت بانک به اتحادیه بانک مرکزی هند و اللهبد بانک به هند بانک. تخته از همه نگران بانک ها در حال حاضر با توجه ‘در اصل’ تصویب به این فرایند است.

ادغام یک فرایند که در آن یک یا چند نهاد می گیرند به یکی دیگر از نهاد تولد یک نهاد جدید ، بر خلاف ادغام بدون خرید سهم انجام شده است توسط غالب نهاد و آن را در هر پرداخت یا نه. وجود دارد ‘به اشتراک گذاری-تعویض’ فرایند که در آن سهامداران از نهادهای مختلف بودن گیرند در حال اختصاص داده شده تعداد معینی از سهام جدید نهاد.

“دولت دارای انعطاف پذیری برای فشرده سازی جدول زمانی نهایی طرح ادغام” یک مقام ارشد دولت گفت: اینجا.

این پاسخ آمده است در زمانی که شک و تردید مطرح شده در مورد زمان مورد نیاز برای تکمیل روند. پست تایید از کابینه و سپس از تابلوهای این موضوع خواهد شد تنظیم کننده بازار بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (SEBI) که همه اشخاص به ادغام ذکر شده در بورس. به طور معمول طول می کشد تا 30-40 روز برای تصویب به اعطا می شود. با فقط یک ماه باقی مانده در حال حاضر وجود دارد و نگرانی است.

بانکی شرکت (کسب و انتقال تعهدات) اعمال 1970 و 1980 ارائه است که دولت مرکزی در مشورت با بانک مرکزی هند (RBI) ممکن است یک طرح از جمله برای ادغام هر ملى بانک با سایر بانک ملى. کمیته های مختلف از جمله Narasimhan کمیته (1998) تشکیل شده توسط RBI Leeladhar کمیته (2008) به ریاست RBI معاون فرماندار و نایاک کمیته (2014) تشکیل شده توسط RBI اند توصیه می شود تحکیم بخش عمومی بانک (PSBs) با توجه به زمینه مزایای/هم افزایی.

توجه به این توصیه ها و مزایای بالقوه تحکیم برای بانک ها و همچنین مردم از طریق افزایش دسترسی به خدمات بانکی با توجه به تسهیل و تحکیم میان PSBs به ایجاد قوی و رقابتی بانک در خدمت به عنوان کاتالیزور برای رشد و بهبود مشخصات خطر از بانک دولت با توجه به تصویب این پیشنهاد به توام این PSBs از طریق یک جایگزین مکانیزم (AM).

صبح پس از مشورت با RBI به تصویب آن برای انجمن مربوطه از 10 PSBs به نظر ادغام به ادغام چهار نهاد. تخته از بانک مربوطه در نظر گرفته ادغام و تایید همان در اصل. از آنجا که تمامی مراحل مذاکرات در مورد پایین آوردن شماره از بخش دولتی به بانک ها شده اند وجود دارد بسیاری از نارضایتی ها به طور عمده از کارکنان اتحادیه های کارگری.

پس بحث بین هند بانک ها در’ انجمن و کارکنان نمایندگان بر خواسته های مختلف مطرح شده توسط کارکنان سازمانهای دولتی درخواست کرده است که ادغام بانک ها به شکل مشترک کمیته های اجرایی و مدیران بانک های نگران به نظر و مناسب توصیه هایی برای مدیریت و/یا بانک هیئت مدیره در مورد مسائل ناشی از یا مربوط به این پیشنهاد ادغام. دولت بارها و بارها مطمئن باشید که نه تنها یک کارمند خواهد بود retrenched.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de