دولتی شرکت ها تلاش کرده اند اما تخصص خود را در یک منطقه برگ شرکت های خصوصی پشت

Firework’s 30 second video format was launched in India in 2019.حتی به عنوان خصوصی سازی جمع آوری سرعت در جهان در حال رشد سریع عمده اقتصاد بسیاری از شرکتهای بزرگ خصوصی هنوز خیلی چیزها برای یادگیری از دولت است.

توسط Nitin مادان

شرکت های خصوصی هستند و به عنوان دیده می شود کارآمد تر نسبت به شرکت های دولتی و دلیل خوب است. خصوصی سازی کمک کرده است تا احیای اقتصاد هند از سال 1991 زمانی که دولت سوار بر آن از آزادسازی درایو. شده اند وجود دارد بی شمار داستان های موفقیت خصوصیسازی در هند در حالی که مبارزات دولتی کسب و کار به خوبی مستند شده است. دولت اتلاف سرمایه استراتژی تولید شده است یک معامله بزرگ از علاقه به عنوان آن بسیار مهم است برای مدیریت مالی کسری بودجه. اتلاف سرمایه است که کلید آن را به عنوان کمک می کند تا بهبود مالی دولت و حمایت از رشد بلند مدت چشم انداز.

اخبار مرتبط

حتی به عنوان خصوصی سازی جمع آوری سرعت در جهان در حال رشد سریع عمده اقتصاد بسیاری از شرکتهای بزرگ خصوصی هنوز خیلی چیزها برای یادگیری از دولت در یک منطقه کلیدی: برنامه ریزی و بودجه بندی پیش بینی (PBF). نگه داشتن در ذهن که آن را مانند برای مانند مقایسه, ما می خواهم برای جلب توجه خود را به گسترده PBF مسائل جایی که برخی از هند شرکت ها به خصوص پروموتر و یا خانواده اجرای کسب و کار را می توان به تاخیر در شرکت های دولتی.

  1. سازمانی تمرکز: برخی از شرکت ها در هند ندارد یک عملکرد مجزا برای برنامه ریزی بودجه و پیش بینی اغلب به نام شرکت مدیریت عملکرد (میشود). دولت هند شروع به تمرکز بر برنامه های بلند مدت از سال 1951 زمانی که سابق کمیسیون برنامه ریزی تاسیس شد به فرایند برنامه ریزی بستر اقتصاد هند.
  2. افق برنامه ریزی: برنامه های بلند مدت برای بسیاری از شرکت ها به عنوان صرفا یک تیک در جعبه با رشد ضرایب اعمال شده در تمام بودجه سر. بعلاوه تغییرات سریع در کسب و کار چشم انداز ساخته شده اند برنامه های بلند مدت تا حدودی عملی. در مقابل دولت شده است با استفاده از یک برنامه بلند مدت رویکرد به رانندگی تمرکز بر روی تم خاص. دولت به جای کمیسیون برنامه ریزی در سال 2015 با NITI Aayog بیشتر به آن برنامه ریزی دستور کار و افق. شرکت ها باید محدود خود را در دراز مدت برنامه ای برای رسانه ها/سرمایه گذار اظهارات top-line/ظرفیت/سرمایه گذاری تزریق بیش از سه تا پنج سال آینده.
  3. سطح جزئیات: در اکثر شرکت ها بودجه های سطح از جزئیات است که تا حد زیادی محدود به درآمد و سودآوری است. بودجه رویکرد عمدتا از بالا به پایین و فقدان جزئیات در زیر هر سر را پشتیبانی نمی کند انعطاف پذیری در مدیریت هزینه است. دولت رویکرد ترکیبی بیشتر به بودجه بندی که در آن هر سر آن است که آیا درآمد و یا هزینه – پیش بینی شده است با استفاده از پایین تا منطق.
  4. تمرکز در برابر عدم تمرکز: بودجه اتحادیه آماده است پس از دریافت ورودی از تمام وزارتخانه ها و ادارات خود را در درآمد و هزینه انتظارات. رایزنی های گسترده ای برگزار می شود بین این وزارتخانه و وزارت دارایی این گروه از هزینه ها. در همان زمان ذینفعان مانند کشاورزان و بازرگانان FIIs اقتصاددانان و نهاد های جامعه مدنی نیز مشورت. هنگامی که دولت تعریف و تصویب بودجه هر وزارتخانه و اداره باید مدیریت عملیات خود را در بودجه مربوطه. آنها تنها مجاز به رویکرد دولت مرکزی برای بودجه اضافی مورد نیاز در صورتی که یک فوتی و فوری منطق. بر خلاف دولت بسیاری از شرکت ها نمی نماینده حتی پس از بودجه مصوب و نگه داشتن یک برگه در هر هزینه ، این منجر به نوار قرمز ناکارآمدی و عدم مالکیت در توابع دیگر. علاوه بر این, این را نگه می دارد promotor/مدیریت ارشد فرو رفته در معاملاتي فعالیت های زمانی که آنها باید تمرکز استراتژیک تلاش.
  5. بودجه کنترل: مدیریت ارشد در برخی از شرکت های خصوصی تمایل به نگه داشتن یک کنترل در بودجه و تغییرات اگر هر حال بر اساس یک فرد فکر می روند به جای مناسب حکومت روند. بودجه اتحادیه, اما, شرح زیر است سخت حکومت فرایند برای مدیریت هر گونه تغییر در بودجه به طور کلی و یا بودجه جنبش در سراسر سر متفاوت است.

در نتیجه رسمی PBF فرایند ارائه می دهد مزایای قابل توجهی برای هر دو خصوصی و عمومی در سازمان ها از جمله زیر است.

  1. آزاد کردن پهنای باند برای مدیریت به تمرکز بر روی طرح های استراتژیک به رشد
  2. توانمند سازی عملکردی سر برای کمک به درایو بهره وری و حمایت از طرح های استراتژیک
  3. بهتر پاسخگویی و کیفیت پاسخ به چالش های کسب و کار
  4. فعال و کارآمد و موثر کنترل پشتیبانی شده توسط فن آوری
  5. عملکرد موثر مدیریت از طریق تعریف kpi ها.

PBF تاسیس تابع در سراسر تقریبا تمام پیشرو شرکت های چند ملیتی. بهترین شیوه های کاربردی, طرح, فن آوری, استعداد و فرآیندهای در حال حاضر به خوبی تعریف شده است. هندی ترین شرکت ها می تواند یکپارچه و به سرعت در حال اتخاذ این. به عنوان بودجه های نجومی تساوی به نزدیک وجود دارد به سختی می تواند در یک زمان بهتر به تامل اهمیت قوی, برنامه ریزی, بودجه ریزی و پیش بینی روند.

(Nitin مادان است شریک CFO مشاوره در KPMG در هند. گلزنی خود نویسنده)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de