برای رسیدن به دو هدف حمایت از تولید کنندگان محلی و ایجاد بودجه برای ایجاد زیرساخت های بهداشت و درمان بودجه تحمیل کرده است 5 درصد سلامت فرایند در واردات دستگاه های پزشکی.

اما این کار ؟ و یا می تواند آن را تبدیل به یک شمشیر دو لبه افزایش end-هزینه دستگاه برای بیماران و دلسرد بزرگ med-tech تولید واردات محصولات بالا پایان به هند ؟

به نمایندگی از یک بخش از محلی تولید راجیو Nath که با انجمن پزشکی هند, دستگاه, صنعت, (هدف), تخمین سلامت فرایند تولید خواهد بود در مورد ₹2000 کرور برای دولت به سرمایه گذاری در زیرساخت های بهداشت و درمان. واردات در سال گذشته بود در ₹38,000 هسته ای و این امر سابقه حداقل ₹40,000 کرور روپیه در سال جاری گفت: Nath.

تولید کنندگان محلی شده اند با اشاره به این که دولت خود را “را در هند” ابتکار عمل خواهد سقوط تخت اگر آن را آسان تر برای واردات محصولات به جای توسعه آنها در داخل کشور.

دستگاه های پزشکی رو ذکر است چندین بار در امور Nirmala Sitharaman بودجه گفتار. “ما را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی در تجهیزات پزشکی بیش از حد. تا چند سال قبل ما وابسته به واردات تجهیزات پزشکی. در حال حاضر نه تنها ما تولید تجهیزات پزشکی ما نیز صادرات آنها را در مقادیر زیاد” او گفت:.

معاف از cess

درآمد حاصل از 5 درصد سلامت cess بود برای ایجاد زیرساخت در آرمان ولسوالی وزیر دارایی گفت که محصولات است که تا به حال یک پایه گمرکی معافیت و مواد ورودی را جذب می کند این فرایند.

تا به تازگی دستگاه های پزشکی جذب 0-7.5 درصد عوارض گمرکی و قطعات تا 2.5 درصد است. با هدف به نام برای مالیات بر قطعات به تدریج افزایش یافته و در طول سال برای جلوگیری از محلی صنعت از تبدیل شدن به “شبه-تولید کنندگان” که صرفا مونتاژ محصولات اینجا و یا ساخته شده یک سرنگ اما وارد کردن سوزن ، وی افزود: مواد خام خواهد بود که بیشتر پردازش را به یک محصول محلی باید مشمول مالیات نمی شود.

اما Kapil Banga ICRA دستیار معاون رئیس جمهور گفت: سلامت فرایند را افزایش می دهد واردات هزینه از محصولات بالا پایان در کوتاه مدت. این محدوده از استنت قلبی به ایمپلنت, تابش, تجهیزات رباتیک سلاح های مورد استفاده در جراحی های high-end اسکنر و غیره. افزایش خواهد بود به احتمال زیاد به بیماران, او گفت:. در دراز مدت آن می تواند در تشویق تولید کنندگان داخلی و ایجاد اکوسیستم به توسعه این فناوری به او اضافه شده است.

افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی

امکان افزایش قیمت, با هدف, با این حال پیشنهاد کرد که دولت را در قیمت کلاه بر روی محصولات است که منعکس کننده حداکثر قیمت خرده فروشی است که شش بار واردات فرود آمد و هزینه است.

نگران بر سلامت فرایند ابی پرات معاون رئیس جمهور در AdvaMed (پیشرفته فن آوری پزشکی انجمن) گفت: آن می تواند “ناخواسته عواقب نامطلوب از جمله محدود کردن بیمار دسترسی مناسب به تکنولوژی پزشکی و درمان درمان موجود در کشورهای دیگر و در نهایت افزایش — کاهش — هزینه های مراقبت های بهداشتی.”

“ما معتقدیم ثبات و قابل پیش بینی بازار محیط زیست کلیدی است برای رانندگی در آینده سرمایه گذاری در R&D تولید و خدمات دیگر به رشد صنعت فناوری پزشکی در هند و پاسخگویی به نیازهای فعلی و آینده از همه, هند, مردم,” او اضافه شده است.

اشاره به این که سلامت cess شد بر خلاف دولت چشم انداز مقرون به صرفه, بهداشت و درمان, Meenakshi Nevatia مدیر عامل در STRYKER هند گفت: “تاثیر توانایی شرکت های تجهیزات پزشکی برای ادامه آوردن نوآورانه ایمپلنت های پزشکی به هند است.” آن خواهد صدمه دیده است این بخش در حال حاضر “reeling زیر قیمت دربندی در دستگاه های حق بیمه” و تاثیر سرمایه گذاری در تحقیقات و نوآوری جهانی تجهیزات پزشکی شرکت ها در هند او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de