دولت هند در حال حاضر در Aarogya Setu نرم افزار برای گوشی های هوشمند; جزئیات داخل

jiophoneآوردن یک Aarogya Setu-مانند راه حل برای گوشی های هوشمند خواهد بود آسان تر از انجام گفت, اگر چه.

تحریک نیاز به ساعت و به ظاهر محبوب تقاضای دولت هند در حال کار برای آوردن آن Aarogya Setu COVID-19 ردیابی نرم افزار برای گوشی. اتحادیه وزیر الکترونیک و فناوری اطلاعات, Ravi Shankar پراساد اعلام کرد که روز سه شنبه یک “مشابه” راه حل برای تلفن های در حال توسعه و راه اندازی خواهد شد “خیلی زود است.” Aarogya Setu سازگار با تمام دستگاه های آندروید و iOS است اما با توجه به برخی از تخمین هند بیش از 400 میلیون گوشی از ویژگی های کاربران — کسانی که هنوز هم لازم نیست که دسترسی به برخی از Aarogya Setu.

آوردن یک Aarogya Setu-مانند راه حل برای گوشی های هوشمند خواهد بود آسان تر از انجام گفت, اگر چه. دولت هند ممکن است به دنبال برای شروع رسیدگی با “هوشمند” ویژگی های همراه مانند تکیه JioPhone مادران ، یک JioPhone بر خلاف منظم از ویژگی های همراه اجرا می شود 4G و می توانید به اینترنت دسترسی داشته باشید. شما همچنین می توانید دانلود و نصب برنامه بر روی JioPhone چیزی است که شما نمی تواند انجام دهد به طور متوسط از ویژگی های تلفن. دلیل این است که بر خلاف بسیاری از ویژگی های گوشی های JioPhone اجرا می شود KaiOS نرم افزار که سفارشی چنگال از Firefox OS یک سیستم عامل منبع باز مبتنی بر لینوکس از همان فن آوری است که درایوهای آندروید. نرم افزار گوگل و خدمات در دسترس در JioPhone بنابراین در حال WhatsApp و Facebook.

این JioPhone است موجب ظهور یک تعداد دیگر از جمله یکی از ویژگی های هوشمند گوشی در بازار هند از جمله برخی از مارک های شناخته شده مانند نوکیا. که بدان معنی است که وجود دارد “قابل ملاحظه” به بازار بزنید و شانس هستند که آن نیز به مراتب آسان تر برای توسعه دهندگان برای پورت Aarogya Setu برنامه برای این گوشی به جای معمولی از ویژگی های گوشی های. دولت هند نیست, های, هر گونه اطلاعات بیشتر فقط رتبهدهی نشده است, ویژگی های و یا در غیر این صورت از جمله آزمایشی جدول زمانی از راه اندازی بنابراین ما فقط باید صبر کنید و مراقب باشید که یکی.

آنچه در آن بوده های است هر چند که Aarogya Setu است که به ظاهر به یک شروع بزرگ در هند است. این Aarogya Setu برنامه عبور کرده 7.5 کرور کاربر علامت گذاری به عنوان از آوریل 24. نرم افزار راه اندازی شد برای دستگاه های آندروید و iOS در مارس 2 و به عنوان دولت هند برای اولین بار واقعا جامع COVID-19 پیگیری برنامه با هدف اتصال خدمات بهداشتی و درمانی با مردم برای مبارزه با رمان شیوع کروناویروس.

Aarogya Setu با استفاده از بلوتوث و GPS به اطلاع کاربران زمانی که آنها احتمالا ممکن است در خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19. مهم ترین جنبه از Aarogya Setu است که آن را به دسترسی به دولت هند را به پایگاه داده از موارد شناخته شده. Aarogya Setu نیز ارائه می دهد یک میزبان از ویژگی های دیگر از جمله بایدها و نبایدها و اقدامات ایمنی به علاوه آن را نیز می تواند کمک به شما را به نزدیکترین COVID-19 مرکز کمک شما باید در معرض.

با افزایش نصب, همچنین آمده نگرانی های حریم خصوصی. دهلی نو-نرم افزار مبتنی بر قانون آزادی مرکز ادعا کرده است که این برنامه جمع آوری حساس داده های کاربر مانند یک کاربر جنسیتی و سفر, تاریخ, آزادی اینترنت پایه (IFF) است و در همین حال ادعا شده که Aarogya Setu فاقد شفافیت است.

همچنین بخوانید Aarogya Setu است که دولت هند برای اولین بار ‘جامع’ COVID-19 ردیابی برنامه در اینجا تمام جزئیات

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im