دولت نتواند برای پاسخ به هواپیماهای بدون سرنشین پرواز توسط مردم قاچاقچیان و مواد مخدر دونده ازدحام مرز, تماشای عوامل

سن آنتونیو قاچاقچیان هستند busing هواپیماهای بدون سرنشین در آسمان به تماشای ایالات متحده ماموران مرزبانی به عنوان آنها در امتداد مرز جنوبی در حالی که جداگانه هواپیماهای بدون سرنشین پرواز مقادیر کمی از مواد مخدر به کشور اما دولت تا کنون امتناع از استقرار فن آوری است که می تواند آنها را به پایین.

استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین توسط کارتل عامل در مرز جنوبی این است که جدید نیست اما چه آغاز شده به عنوان یک اتفاق نادر پنج سال پیش تبدیل شده است ثابت است. بین اکتبر 2014 و در ماه گذشته ماموران مرزبانی مشاهده 170 هواپیماهای بدون سرنشین آنها را تماشا و یا در حال حرکت چیزی بیش از این مرز از طریق هوا به گفته یک سخنگوی گمرک و حفاظت مرزی که نظارت گشت.

هواپیماهای بدون سرنشین در خفا انجام دادن در بالا عوامل هستند که بر پا در وسایل نقلیه خود را بر روی یک ATV و یا بر روی یک اسب. مکزیکی قاچاقچیان که در حال حرکت به مواد مخدر و یا مردم استفاده از این دستگاه برای تعیین که در آن عوامل وجود ندارد و می تواند پس از ارسال چیزی یا کسی در سراسر مرز بدون اینکه شناسایی شده است. دیگر هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است حاوی چند اونس به یک کیلوگرم مواد مخدر و, پرواز به آمریکا, سمت, سپس هواپیماهای بدون سرنشین می تواند رها کردن آن برای آینده تکان دهنده برای بلند کردن و حمل و نقل عمیق تر به این کشور است.

این مشکل برای عوامل است که هواپیماهای بدون سرنشین می تواند پرواز صدها فوت سربار که اجازه می دهد تا سیستم های هوایی بدون سرنشین برای رفتن نهان به خصوص در شب و بی سابقه. آژانس می داند که آنها یک مشکل رو به رشد اما این غیر ممکن است به آنها شلیک کردن با اسلحه آنها را ندارد اختیارات قانونی برای استفاده از دیگر اقدامات آنها را بگیرد.

در ماه اکتبر گذشته گشت مرزی به دست آورد و شش counterdrone سیستم است که می تواند نیروی کردن یک هواپیماهای بدون سرنشین. اما آنها نمی توانند با استفاده از آنها به دلیل CBP توسعه یافته نیست یک سیاست برای چه عوامل باید در پاسخ به هواپیماهای بدون سرنشین است. این آژانس گفته است که در حال حاضر متمرکز بر افزایش توانایی خود را برای شناسایی آنها. در حالی که CBP گفت: ممکن است تست دیگر counterdrone سیستم در آینده آن را انجام نمی دهد بنابراین در حال حاضر.

مقامات counterdrone شرکت نشان داد که محصولات خود را در مرز امنیت نمایشگاه در سن آنتونیو هفته گذشته گفت: این محیط ساخته شده در چند سال گذشته به چالش کشیدن. با وجود DHS به دست آوردن چند میلیارد دلار برای امنیت مرزی عملیات در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کوچک مقدار بوده است پرتاب در هواپیماهای بدون سرنشین و یا counterdrone صنایع.

“این است که مانند هر چیز دیگری که هر یک از ما به فروش می رسد قبل از جسمی یا آن امنیت فضا به دلیل وجود دارد یک دسته کامل از موانع حقوقی و سوالات است که حتی دولت نمی باید طبقه بندی شده اند گفت:” لیزا Meserve فدرال و فروش سرب برای Dedrone که باعث می شود DroneDefender.

Counterdrone راه حل های موجود در نمایشگاه شامل محصولات است که تشخیص مسیر و نیروی آنها را از آسمان است. بسیاری از شرکت ها در حضور و غیاب حضور دارند اما چند که در اینجا بوده است در گذشته نشان نمی دهد تا در این سال است. Meserve گفت: drawn-out فدرال فرایند تصمیم گیری چه نوع counterdrone سیستم به آن نیاز دارد و دولت قانونی نگرانی های رهبری در رقابت شروع به خشک شدن است.

“اداره هواپیمایی فدرال و در درجه اول کمیسیون فدرال ارتباطات هنوز یک چکش بر روی [عوامل] که می توانید با استفاده از آنچه که در آن و زمانی که. DHS به وضوح نمی دانند آنچه را که آنها می خواهید به انجام, و من با یک دسته از DHS مردم و آنها حتی نمی فکر می کنم آنها باید اقتدار و در عین حال گفت:” اندی Morabe معاون فروش و بازاریابی در IXI تکنولوژی است که باعث می شود DroneKiller.

Morabe نشان داده DroneKiller در نمایشگاه سه سال متوالی پس از آن راه اندازی شد. او سرخوردگی بود که عوامل آمده توسط این غرفه هر سال و مانند آن اما نمی تواند آن را خرید.

مقامات مرزی می گویند که آنها برای اولین بار نیاز به کشف کردن آنچه که اطلاعات آنها می خواهند به یاد بگیرند که در مورد مشکوک هواپیماهای بدون سرنشین از آنجا که تعیین نوع ماشین آنها نیاز به استفاده از برای پاسخ. آیا عوامل می خواهید بدانید که مسیر پرواز که در آن نشات گرفته و یا که در آن است رفتن ؟

زمانی که یک هواپیمای بدون سرنشین شناسایی شده است, چگونه آن را ردیابی می شود? در حال راداری که نمایش مختصات اپتیک سیستم های است که نشان می دهد تصاویر و فرکانس رادیویی سیستم های لازم در هر بخش از مرز ؟ خواهد شد یک شخص ثالث یا عوامل نظارت بر این سیستم و چگونه بسیاری از عوامل به طور معمول پاسخ به یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین?

فیل Pitsky, معاون رئيس جمهور از فدرال ایالات متحده عملیات برای Dedrone گفت که او انتظار دارد که وزارت امنیت داخلی و وزارت دادگستری به انتشار این سقوط ارزیابی در برخی از counterdrone سیستم تست آنها امید پاسخ برخی از این سوالات است.

“من فکر می کنم در سال 2021 و فراتر از آن, شما در حال رفتن برای دیدن مهم استقرار این سیستم در مرز” گفت: Pitsky.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im