Sen. ران جانسون تایید او رسیده به کاخ سفید در تلاش برای جلوگیری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از برکناری سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland.

ویسکانسین جمهوری خواه به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که او خواست مقامات دولت در برابر یادآوری Sondland چرا که دیپلمات شد و در حال حاضر قصد ترک پست خود که سناتور می خواستم او را به “ترک با عزت.” Johnson, 64, گفت که او “یک زن و شوهر از تماس تلفنی” به مقامات در کاخ سفید اما نه می گویند که او با صحبت دیگر از آن او نیست صحبت می کنند به طور مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم گوردون بود در تلاش برای انجام کار درست” او گفت: از Sondland. “قلب خود را در جای مناسب و در ضمن من هیچ مشکلی با مردم در دولت در تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها می توانند تغییر رئیس جمهور نظر است.”

جانسون افزود: “او از رفتن به مرخصی به هر حال. آن شده اند که اگر او می توانست فقط سمت چپ در شرایط خود.”

گزارش های منتشر شده بیش از آخر هفته که جانسون بود که در میان گروهی از جمهوری خواهان که شامل سنسور. سوزان کالینز از مین تهم Tillis کارولینای شمالی و مارتا McSally آریزونا که هشدار داد کاخ سفید در برابر حرکت می کند. سناتور اشاره کرد که Sondland, 62 بود و در حال حاضر قصد ترک پست در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

Sondland شهادت در خانه استیضاح تحقیقات در سال گذشته که “هر کس در حلقه” در مورد فشار بر اوکراین برای باز سیاسی مصلحت تحقیقات.

رئیس جمهور به یاد می آورد Sondland روز جمعه ساعت پس از برکناری یکی دیگر از استیضاح شاهد سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman که مشغول به کار در امور اروپا در شورای امنیت ملی. Vindman را برادر دوقلو یوگنی Vindman بود و همچنین حذف از شورای امنیت ملی که روز است.

سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de