سناتور. کوین کرامر از داکوتای شمالی است که منجر به یک گروه از نه سناتور جمهوریخواه هشدار همکار جمهوری خواه چاک Grassley رئیس کمیته مالی و نه اجازه می دهد تا برای گسترش وزش اعتبار مالیاتی مجموعه به پایان می رسد در پایان سال است.

سناتور بسیاری از عمده سوخت های فسیلی تولید متحده می گویند باد تبدیل شده است و هزینه قابل رقابت با دیگر منابع انرژی و نیازی فدرال یارانه کنه. Grassley, یک, آیووا, سناتور, پیشرو قهرمان باد میباشد. دولت خود را به حال دوم بیشترین ظرفیت نصب شده از باد به عنوان از آوریل است. آیووا تولید 42 درصد از برق خود را از باد.

باد تولید اعتبار مالیاتی “قرار بود به طور موقت به منظور سطح میدان بازی با دیگر قدرت ژنراتور” سناتور نوشتن یک نامه آنها در حال ارسال به Grassley صبح روز سه شنبه. “با این حال در طول زمان معکوس رخ داده است. این مالیات ارائه شده است تبدیل به یک مزیت رقابتی به ژنراتور باد.”

کنگره باید به جلوگیری از ادامه وزش اعتبار مالیاتی هنگامی که آن را در نظر الحاقات از انقضای مقررات مالیاتی و یا از طریق تخصیص روند بعد از این سال سناتور بگویید Grassley.

دیگر سناتور امضای نامه ای در حال جان Barrasso رئیس محیط زیست و آثار عمومی کمیته لامار الکساندر شلی مور Capito مایک Enzi, جان Hoeven جیمز Lankford پت Toomey و جیم Inhofe.

کنگره در حال حاضر به یک سال اضافی از عمر به باد تولید اعتبار مالیاتی که قرار بود به پایان می رسد در پایان سال 2019 در ماه دسامبر به عنوان بخشی از پایان سال باید به تصویب گذراندن قانون انجام Grassley اولویت است.

آمریکا اخیرا با اولویت گسترش وزش تولید اعتبار مالیاتی دوباره. دموکرات تمدید انواع انرژی پاک اعتبارات مالیاتی از جمله باد و تولید به عنوان بخشی از زیرساخت های بسته خانه گذشت این ماه به کمک های تجدید پذیر در صنعت بازیابی از زیان کار عظیم از coronavirus بیماری همه گیر. سنا هرگز گرفت تا این لایحه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im