اوباما اسلم عربستان سعودی برای به راه انداختن ‘جنگ اقتصادی علیه ایالات متحده’

یک گروه از حزب جمهوری خواه و سناتور متنبه عربستان سعودی مقامات برای جاری شدن سیل جهانی بازار نفت در برابر روسیه است.

تگزاس بهداشت ، تد کروز پیوست هشت همکاران جمهوری خواه در یک کنفرانس که در آن آنها خواستار عربستان سعودی سفیر ایالات متحده Reema بنت بندر آل سعود به فشار رژیم سعودی به مهار آن تولید نفت کروز گفت: CNBC.

“سعودی ها و روس ها تصمیم به استفاده از [coronavirus pandemic] توسط سیل بازار و رانندگی قیمت نفت را پایین” کروز گفت: در روز شنبه ،

روسیه و عربستان سعودی بوده است جاری شدن سیل در بازار نفت و تانک قیمت نفت از اوایل ماه مارس.

سیزده نوروزی از جمله کروز با ارسال نامه ای به دولت عربستان سعودی هفته گذشته با اصرار آن را به سهولت تولید نفت و اجازه دهید نرخ جهانی ایجاد ثبات در. نه از آن سناتورها به دنبال این نامه در کنفرانس تماس بگیرید.

کروز گفت که عربستان رسمی سرزنش روسیه برای تجارت جنگ است که وی و دیگر سناتورهای پاسخ با تهدید اقتصادی آمریکا و سیاست خارجی اقدام علیه عربستان سعودی است.

“ما کاملا رک و پوست کنده تخلیه در” کروز گفت. “ما گفت:” گوش دادن وجود دارد یک سری کامل از مراحل ما را می تواند به تشدید سیاست خارجی فشار و مشخص شده ما تعدادی از آنها را — اگر شما همچنان درگیر شدن در جنگ اقتصادی علیه ایالات متحده در تلاش برای درایو کردن قیمت نفت به منظور بهره برداری از این coronavirus بحران به درایو یک دسته از آمریکایی تولید از کسب و کار.'”

روسیه و عربستان سعودی درگیر در یک جنگ قیمت در مسکو را شکست توافق با ایران برای کاهش تولید نفت. ریاض آغاز شد افزایش تولید نفت خود را در پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>