اوباما پیشنهاد تغییر همه گیر امداد چک را بیشتر به خانواده ها با فرزندان

گروهی از سناتور جمهوریخواه به دنبال پیشرفت بیشتر خانواده پسند همه گیر تخفیف مالیاتی.

Coronavirus کمک برای خانواده های آمریکایی عمل می کنند حمایت جمهوری خواه سنسور. بیل کسیدی از لوئیزیانا, Steve Daines از مونتانا میت رامنی از یوتا و مارکو روبیو از فلوریدا ارائه می کنند $1,000 برای کودکان و بزرگسالان با شماره امنیت اجتماعی. همچنین کسانی که به اتباع خارجی ازدواج نیز دریافت پرداخت.

این لایحه بیشتر سخاوتمندانه برای خانواده ها با کودکان در مقایسه با زمانی که به طرح امداد منتشر شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی فراهم می کند که 1200 دلار برای بزرگسالان و 500 دلار به کودکانی که واجد شرایط.

تحت سناتور ” لایحه یک خانواده چهار را دریافت 600 دلار بیشتر از طرح خود را از از مک کانل پیشنهاد: $4,000 در مقابل $3,400.

امداد برای هر دو برنامه های مبتنی بر درآمد و شروع به فاز برای افراد با درآمد $75,000 و مشترک filers ساخت $150,000.

مک کانل را محرک پرداخت نیز در گسترده $1 تریلیون دلار بسته است که او است که با داشتن مشکل عبور. Coronavirus کمک برای خانواده های آمریکایی عمل می کنند به دنبال ارائه کمک به افراد و خانواده ها به عنوان مجلس سنا بحث اکثریت رهبر قانون.

“همانطور که کنگره همچنان به مذاکره دیگر اقتصادی پاسخ به همه گیر ما باید اولویت بندی کمک مستقیم به کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر” روبیو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *