اوباما سناتور مخالف که راجر سنگ تخفیف می گوید تهمت باید عفو مایکل فلین

سناتور. پت Toomey گفت: رئیس جمهور تهمت باید عفو سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین بیش از اتهامات که به او دروغ گفته و به اف بی آی است.

“من فکر می کنم مایکل فلین باید عفو,” Toomey گفت: در این کریس Stigall نشان می دهد. “او نمی شده است محکوم از هر چیزی. در اختیار دادستانی است که باید فراهم شود به وزارت دادگستری آن را به عنوان در هر مورد دیگر — آنها تشخیص دهند که او باید تحت پیگرد قانونی قرار.”

پنسیلوانیا از حزب جمهوری خواه که سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف راجر سنگ جمله اضافه شده است که فلین مورد “بسیار متفاوت” از آن از سنگ است. Toomey انتقاد از تهمت تصمیم به رفت و آمد سنگ را از جمله درخواست رئیس جمهور برای انفجار او و میت رامنی در توییتر خواستار آنها را “RINOs.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل سنگ جمله در اوایل این ماه پس از دومی پیشنهاد خود را به تاخیر 40-ماه حکم زندان رد شد. سنگ 67 متهم شد به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

فلین بود که به طور خلاصه تهمت اولین مشاور امنیت ملی مجرم به دروغ گفتن به ماموران فدرال در سال 2017 اما در زمینه برداشت خود را از گناه در اوایل این سال است. وزارت دادگستری خواسته قاضی به حکم او را تا شش ماه در زندان اما بعد از انتقال به رها کردن پرونده جنایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net