میسوری ایالت جاش هاولی خواستار توییتر کار با اف بی آی و وزارت دادگستری برای حفظ یکپارچگی آن پلت فرم رسانه های اجتماعی پس از کشت از برجسته حساب های هک کردم.

هالی نامه که خطاب به مدیر عامل توییتر جک دورسی و به دنبال آن بی سابقه حمله سایبری بعد از ظهر چهارشنبه است که در آن چندین بالا مشخصات حساب های توییتر از جمله کسانی که از رئیس جمهور سابق باراک اوباما 2020 نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شرکت آمازون جف بزوس و از بنیانگذاران شرکت مایکروسافت بیل گیتس بنیانگذار شرکت توییتی کردن بیت کوین لینک و تشویق پیروان خود را به کمک به آن است.

محبوب شرکت ها از جمله اپل بارگذاری و برنامه نیز هک با تنوع صدای جیر جیر که خواندن “همه بیت کوین ارسال به آدرس زیر ارسال خواهد شد بازگشت دو برابر شده است.” آن زمان در توییتر بیش از دو ساعت به گردش کنترل از حساب های مشکوک بیت کوین scammers و بازگرداندن قابلیت های کامل را به چندین گروه از کاربران از جمله کاربران تایید شده که حساب های نیز تعطیل در trouble-shooting روند.

“من نگران هستم که این رویداد ممکن است نشان دهنده نه تنها هماهنگ مجموعه ای از هم جدا هک حوادث بلکه یک حمله موفق در امنیت توییتر خود” هالی نوشت. “همانطور که میدانید میلیون ها نفر از کاربران خود را تکیه می کنند خدمات خود را نه فقط به صدای جیر جیر برای عموم بلکه برای برقراری ارتباط خصوصی خود را از طریق پیام مستقیم خدمات. یک حمله موفق در سیستم شما سرورهای نشان دهنده یک تهدید برای همه کاربران خود را حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها.”

“لطفا از رسیدن بلافاصله به وزارت دادگستری و دفتر تحقیقات فدرال و هر گونه اقدامات لازم برای ایمن سازی سایت قبل از این نقض گسترش” ایران سناتور گفت. او همچنین شامل یک لیست از سوالات است که او امیدوار توییتر پاسخ خواهد داد و پس از آنها “با حضور به نگرانی های فوری.”

هالی گفت که او می خواهد به می دانم که چگونه به حمله سایبری صورت گرفت, چه کسانی حساب های آسیب پذیر برای حمله و اینکه آیا رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر امن است از آینده حمله.

در طولانی موضوع ارسال شده در اواخر شنبه شب توییتر پشتیبانی گفت: این شرکت به این نتیجه رسیدند که “هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزارها” صورت گرفت.

“ما می دانیم که آنها با استفاده از این دسترسی به کنترل بسیاری از بسیار قابل مشاهده (از جمله تایید شده) حساب و صدای جیر جیر از طرف آنها. ما به دنبال به آنچه دیگر فعالیت های مخرب ممکن است آنها را به انجام و یا اطلاعات آنها ممکن است قابل دسترسی و به اشتراک گذاری بیشتر در اینجا به عنوان ما آن را” پشتیبانی از توییتر گفت.

پشتیبانی از توییتر اضافه شده است که این شرکت گرفته شده است “گام های قابل توجهی را برای محدود کردن دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار در حالی که ما تحقیقات در حال انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی