اوباما سناتور هل به سرزنش چاک شومر برای تهدید SCOTUS قضات

سناتور. جاش هاولی معرفی قانون به سرزنش رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت که دو دیوان عالی کشور “خواهد پرداخت قیمت” برای رای گیری در برابر خواسته از طرفداران سقط جنین.

هاولی یک جمهوری خواه از ایالت میسوری اعلام کرد در توییتر شنبه که او قصد دارد به معرفی یک حرکت به سرزنش نیویورک از حزب دموکرات برای تهدید قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh. هالی را به شرح زیر اعلام تورنت انتقاد نسبت به شومر برای نظرات خود را از جمله از قاضی جان رابرتز.

“من تماس بگیرید در شومر به عذرخواهی می کنیم اما همه ما می دانیم که او هیچ شرم آور است. پس فردا من را معرفی خواهد کرد و حرکت به سرزنش شومر برای احساساتی تلاش در ارعاب #SupremeCourt,” هالی نوشت.

سقط جنین طرفداران بسیج در خارج از دادگاه عالی روز چهارشنبه آن را به عنوان آماده برای شنیدن باز استدلال در ژوئن خدمات پزشکی v. Russo. مورد تمرکز در لوئیزیانا قانون است که منتقدان می گویند unconstitutionally محدودیت دسترسی به سقط جنین با قرار دادن طاقت فرسا مقررات در این عملیات را از ارائه دهندگان.

“من می خواهم به شما بگویم Gorsuch من می خواهم به شما بگویم Kavanaugh: شما منتشر شد گردباد و شما پرداخت قیمت” شومر گفت: معترضان با تجمع در مقابل دادگاه. “شما نمی دانید که آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح تصمیم گیری.”

قاضی جان رابرتز صادر نادر بیانیه عمومی محکوم شومر خود را “خطرناک” بیانیه “قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک هستند.”

شومر دفتر آمار در رابرتز را متهم به رئیس دادگستری حزبی رفتار و بد نمایش دادن سناتور نظرات بر اساس دروغ گسترش “جناح راست” فعالان.

شومر نظرات “یک مرجع سیاسی قیمت سنا جمهوری خواهان پرداخت خواهد شد برای قرار دادن این قضات در دادگاه و یک هشدار است که این قضات را از بند باز کردن یک عمده جنبش مردمی در موضوع حقوق باروری در برابر تصمیم” شومر سخنگوی جاستین گودمن در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im