ایران نماینده مجلس: ازنو راجر سنگ دادگاه پس از هیلاری کلینتون می شود یکی

یک جمهوری خواه کنگره که نشسته در کمیته قضایی مجلس را محکوم کرد دادگاه دیرین ایران عمل راجر سنگ.

تگزاس در کنگره کابل به نام برای ازنو سنگ مورد از قبل گفت: او معتقد است وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن باید برای رفتن از طریق یک محاکمه ،

“هنگامی که شما یک داور بود که درست مثل شما در حال صحبت کردن در مورد, و این foreperson نفر از داوران کسی است که می تواند مردم را آرام و یا آن را به نوبه خود شما و یا اجازه دهید من به شما بگویم و سپس شما باید یک فاسد داوران” گفت: Gohmert در مصاحبه روز شنبه با تریش ریگان در فاکس کسب و کار. “شما باید یک هیئت منصفه فراری که سوگند خود را نقض کرده است و این نیاز به همه دوباره و دوباره. این باید هرگز به این; شاید او [سنگ] محاکمه درست پس از یکی برای هیلاری کلینتون و جو بایدن هانتر بایدن تمام این افراد دیگر است.”

سنگ و یک دوست قدیمی از مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم شد در سال گذشته شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره از اتهامات ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی است. در اوایل این هفته وزارت دادگستری رفت و برگشت اولیه آن صدور حکم توصیه از هفت تا نه سال, گفت: آن را بیش از حد بیش از حد.

پس از آن داور از سنگ محاکمه Tomeka هارت گفت: در Facebook که او نمی تواند “ساکت” و ارائه پشتیبانی برای دادستان کاهش یافته است که از این مورد پس از DOJ مداخله.

Gohmert که یکی از رئيس جمهور سرسخت مدافعان لعنتی مولر در سال 2019 برای تحقیقات خود را از امکان هماهنگی بین مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و مسکو است. کنگره نقاشی آخرالزمانی عکس از خانه استیضاح رسیدگی به تهمت و گفت: در پایان از کشور بود “در حال حاضر در چشم است.”

“شاید صحبت کردن در این منصفه هنوز در مورد اینکه آیا یا نه ما هرگز فدرال ما نظام عدالت هرگز بازیابی از آسیب هایی که انجام شده است در طول اوباما سال و در طول این سه سال گذشته با FBI, DOJ, اینتل, و معلوم DOD پرداخت شد استاد در انگلستان وجود دارد بنابراین بسیاری از دولت وجود دارد بنابراین بسیاری از فاسد مکان های درگیر در فساد دادگستری در ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر