ایران نماینده مجلس: چین باید چهره “عواقب” برای ” غیرقابل دفاع رفتار در شروع از شیوع کروناویروس

جمهوری خواه در کنگره پیتر کینگ گفت: چین باید برای پوشش خطر coronavirus که به کشته شدن حدود 14000 در سراسر جهان است.

“اگر چین تا به حال سمت راست به جلو انجام می شود چه باید آن را انجام داده ام به عنوان یک مسئول و شهروند جهانی ما نمی خواهد در این موقعیت امروز. آن را غیرقابل دفاع. و وجود دارد به عواقب وحشتناک خود رفتار” نیویورک نماینده مجلس گفت: رادیو نمایش میزبان جان Catsimatidis در AM 970 در نیویورک است.

مقامات بهداشت در ووهان گفته شد در اواخر ماه دسامبر که جدید کروناویروس باعث شد بیماران مبتلا به بیمار شدن. پزشکان که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در WeChat یک برنامه پیام رسانی در مورد ویروس جدید مواخذه شد برای آن است.

در ماه ژانویه مقامات چینی به حداقل برسد چگونه شدید شیوع بیماری در این کشور اجازه می دهد که ویروس به گسترش در سراسر جهان است.

ایالات متحده در جامعه ایران هشدار داد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این سال است که حزب کمونیست چین بود و کم اهمیت جلوه دادن تهدید با توجه به واشنگتن پست گزارش. با وجود این هشدارها در ژانویه و فوریه تهمت و متحدان خود را علنا عنوان شیوع و منتقدان گفت: آنها از دست رفته بسیار مهم پنجره برای محدود کردن گسترش ویروس.

مقامات ایالات متحده در هفته های اخیر را محکوم کرده اند چین برای گسترش آنها چه می گویند گمراه کننده است و اطلاعات نادرست در مورد شیوع.

“من آرزو می کنم آنها می توانند ایم گفت: ما قبلا در مورد آنچه که در داخل. ما نمی دانیم در مورد آن تا زمانی که آن را شروع به بیرون آمدن عموم, اما من آرزو می کنم آنها می تواند گفته ام ما زودتر از آنجا که ما می تواند به آمده تا با یک راه حل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت شنبه. “چین بود و مرموز. درسته ؟ بسیار مرموز است. و این مایه تاسف است. … اگر ما دو یا سه ماه تفاوت در زمان این امر بوده است بسیار بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>