پس از خشونت دولت های منطقه به دستور سازمان های غیر دولتی و گوگل برای متوقف کردن برنامه است. (رویترز)

وحشت بیش پیشنهادی کشور گسترده NRC و NPR و شایعات که داده شده بود جمع آوری شده به منظور منجر به خشونت در غرب بنگال را Birbhum منطقه و غول اینترنت گوگل برای متوقف کردن آن دیجیتال برنامه آگاهی در منطقه مقامات منطقه گفت: در روز جمعه. وجود ترس و وحشت در این منطقه بیش از شایعاتی است که اطلاعات آن در حال جمع آوری توسط زنان شاغل در یک سازمان غیر دولتی شاغل به اینترنت Saathis که trigerred اراذل و اوباش در حمله به خانه های دو نفر از آنها در Rampurhat در 22 ژانویه. خانه های خود بودند غارت و به آتش کشیده خانه های مقامات و اعضای خانواده از آن دو گفت. اینترنت Saathis کار در همکاری با گوگل برای توانمند سازی زنان روستایی با استفاده از گوشی های هوشمند و اینترنت در زندگی روزمره خود. آنها زن بود گزارش جمع آوری برخی از اطلاعات عمومی به عنوان بخشی از آموزش های غیر دولتی گفت.

پس از خشونت دولت های منطقه به دستور سازمان های غیر دولتی و گوگل برای متوقف کردن برنامه است. “ما در حلقه نگه داشته در مورد این برنامه. به عنوان آن منجر به یک ترس و وحشت در میان مردم ما خواسته بود این سازمان برای متوقف کردن برنامه بلافاصله. آن را در حال حاضر متوقف شده است,” Birbhum منطقه دادرس Moumita Godara گفت PTI بیش از تلفن. اینترنت Saathi برنامه راه اندازی شده توسط گوگل در همکاری با تاتا اعتماد در ژوئن 2015 و مربیان پرداخت شد 1500 تومان در هر ماه این سازمان گفت. هنگامی که تماس یک سخنگوی گوگل تایید کرد که دیجیتال برنامه آگاهی شده است stoppped.

اخبار مرتبط

“ما همراه با تاتا تراست در تماس مداوم با اطلاعات بیشتر در زمین همکاران به ارائه پشتیبانی های مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی از اینترنت saathis. به عنوان فوری گام ما را متوقف کرده اند و این برنامه ادامه خواهد داد تا در هماهنگی با دولت محلی برای برطرف کردن شایعات” گوگل در بیانیه ای گفت:. با توجه به Azaruddin Mollah این عموی Saini سلطانه یکی از زنان که در خانه بود غارت و به آتش کشیده شد کسانی که مشغول به کار به عنوان اینترنت saathis نیاز به برخی از جزئیات مانند نام سنین, آدرس ذینفع برای خود پایگاه داده در حالی که ترویج آموزش. “همه از درایوهای با توجه به شایعاتی است که دو نفر جمع آوری داده ها برای NRC و NPR خانه های خود بودند غارت و به آتش کشیده شد گفت:” توافق هسته ای بیش از تلفن. Sahidul پدر بزرگ از زن دیگر Chumki خاتون است که خانه بیش از حد به آتش كشيده شد گفت: “در حال حاضر دختران همه بیکاری. آن است که ما تاثیر درآمد خانواده. “ما نیز رو به نوعی از انزوا در روستا به عنوان برخی از مردم مشکوک است که ما جمع آوری داده ها برای NRC,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی