گوگل حذف گمراه کننده تبلیغات مربوط به انتخابات آمریکا

گوگل گفته است که حذف گمراه کننده و جعلی تبلیغات هدف قرار دادن آمریکایی ها به دنبال اطلاعات در مورد نحوه رای گیری در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

برخی از تبلیغات به اتهام هزینه برای ثبت نام مردم برای رای دادن در حالی که دیگران مکیده تا مردم اطلاعات شخصی برای اهداف بازاریابی. تبلیغات بودند کشف شده توسط سازمان های غیر انتفاعی و فناوری دیده بان فناوری شفافیت پروژه.

این گروه دریافتند که واژه های جستجو مانند “ثبت رای” “رای الکترونیکی” و “جایی که-من بگوئید” تولید تبلیغات لینک به وب سایت است که به اتهام هزینه برای ثبت نام رای دهندگان برداشت داده های کاربر و یا کارخانه های ناخواسته نرم افزار در مردم مرورگرها.

گوگل می گوید چنین تبلیغات ممنوع است بر روی پلت فرم آن است.

“ما متعهد به حفاظت از کاربران از سوء استفاده در سیستم عامل های ما به خصوص وقتی که می آید به اطلاعات در مورد انتخابات گفت:” سخنگوی گوگل شارلوت اسمیت در روز دوشنبه.

منتشر شده در


30 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *