The updated image collection features bright colours, sharp images and 4K resolutions. به روز شده در تصویر مجموعه, ویژگی های رنگ های روشن تصاویر تیز و 4K قطعنامه.

گوگل اضافه شده است بیش از 1 ، 000 عکس های جدید به مجموعه خود را در “نمای زمین’. قبلا آن را تا به حال حدود 1500 تصاویر از سراسر جهان در آن مجموعه است. در حال حاضر پس از به روز رسانی این مجموعه Google Earth مشاهده و در مجموع 2500 تصاویر با وضوح بالا. در آن پست وبلاگ گوگل نوشت: “ما در حال ساخت ما بزرگترین به روز رسانی به نمای زمین را با اضافه کردن بیش از 1000 تصاویر جدید به مجموعه آوردن مجموع به بیش از 2500 قابل توجه مناظر.”

به روز شده در تصویر مجموعه, ویژگی های رنگ های روشن تصاویر تیز و 4K قطعنامه. جدید تصاویر بهینه سازی شده برای صفحه نمایش با وضوح بالا.

اخبار مرتبط

میلیون ها نفر از مردم شاهد مجموعه در سراسر جهان است. برخی از آنها را دریافت و آن را برای تصویر زمینه در گوشی های هوشمند خود را در حالی که دیگران از آن استفاده می شود برای محافظ صفحه نمایش برای Chromecast Google صفحه اصلی. تمام به روز رسانی تصاویر با وضوح بالا در دسترس هستند در Google Earth مشاهده گالری. یکی همچنین می توانید تصاویر خود را در زمین مشاهده افزودنی Chrome.

جدای از این, یکی از ویژگی های جدید اضافه شده است – بسیار خوب رنگ نقشه. را ‘بسیار خوب رنگ نقشه’ کمک می کند تا به تجسم هزاران نفر از زمین مشاهده مکان. یکی همچنین می توانید به راحتی دسترسی به یک چشم انداز در یک طرح رنگ خود را انتخاب کنید. گوگل در همکاری با Ubilabs در آلمان هامبورگ به ارمغان آورده تصاویر در نمایش عمومی.

بدانید که چگونه برای دانلود تصاویر با وضوح بالا از Google Earth نمایش:-

برای دانلود تصاویر با وضوح بالا از Google Earth مشاهده در کامپیوتر باید از طریق زیر امتیاز-

(1) یکی از نیاز به باز کردن گوگل کروم.
(2) در حال حاضر یکی از نیاز به بازدید از وب سایت از Google Earth مشاهده.
(3) پس از بازدید از وب سایت یک نیاز به کلیک بر روی ‘کشف تصاویر’ link.
(4) پس از این کار یک صفحه جدید ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش خود را با تصاویر.
(5) با کلیک بر روی تصویر که یکی از نیاز به دانلود.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su