خبر خوب برای خریداران خانه! HDFC کاهش خرده فروشی نخست نرخ وام در وام خانه

home loan, housing loan, HDFC, Housing Development Finance Corporation Limited, Retail Prime Lending Rate, Repo rate, Reserve Bank of India, RBI, home loan rate, Adjustable Rate Home Loans, ARHLاین تغییر به نفع همه موجود HDFC خرده فروشی وام مسکن به مشتریان.

هند بزرگترین صفحه اصلی وام دهنده HDFC (توسعه مسکن Finance Corporation Limited) دارای برش خرده فروشی نخست نرخ وام مسکن وام 5 bps یا 0.05 درصد آن بهره مند خواهد بود تعداد زیادی از آن وام گیرندگان وام مسکن.

معرفی شده توسط بانک مرکزی هند (RBI) در سال مالی 2003-04 نخست نرخ وام (PLR) نرخ که در آن بیشتر قابل اعتماد و معتبر مشتریان ممکن است دریافت وام از بانک های تجاری.

اخبار مرتبط

به طور کلی بانک شارژ اضافی درصد بیش از معیار PLR به تعیین نرخ وام مسکن. گسترش بستگی به اعتبار قرض, وام, مبلغ وام دوره, با کیفیت وثیقه امنیت در میان دلایل مختلف.

گسترش نیز فراهم می کند پوشش در برابر هزینه های بانک ها را متحمل می شوند برای اعطای وام از جمله هزینه های خطر به طور پیش فرض.

PLR اولیه تصمیم گیرنده بسیاری از اتهام نرخ بهره توسط بانک مسکن و امور مالی موسسات و بسیار مهم است برای وام گیرندگان با توجه به تاثیر مستقیم آن بر روی نرخ وام برای وام مسکن.

در حالی که PLR بر اساس مخزن رای آن RBI که تصمیم می گیرد این سیاست رای در آن bi-monthly سیاست جلسه از طریق سیاست های پولی خود را به کمیته.

اگر چه RBI نگه داشته است سیاست نرخ از جمله مخزن نرخ بهره در آخرین سیاست, دیدار, اما بانک مرکزی خواسته بانک ها به تصویب مزایای یک سری از کاهش نرخ در سال گذشته به مشتریان از طریق ایجاد ارتباط بین میزان وام دهی به مخزن رای دادن.

به عنوان یک نتیجه تعدادی از بانک ها به کاهش نرخ وام با وجود عدم تغییر در سیاست نرخ زیر RBI بخشنامه و HDFC آخرین وام دهنده خصوصی به دنبال کت و شلوار. کاهش نرخ قابل اجرا خواهد بود از 9 مارس سال 2020 است.

کاهش نرخ وام مسکن توسط این کشور بزرگترین خصوصی ارائه دهنده وام مسکن نیز افزایش تقاضای مسکن به برخی از مهلت به نقدینگی-آمار سازندگان و مروج مواجهه با مشکلات در پاکسازی بزرگ unsold در آن زمان موجودی انبار.

در آن نظارتی تشکیل پرونده با NSE خصوصی وام دهنده گفت: “HDFC آن را کاهش می دهد خرده فروشی نرخ وام بانکی (RPLR) در وام مسکن بر روی آن قابل تنظیم نرخ وام خانه (ARHL) در حال محک 5 واحد با اثر از 9 مارس سال 2020 است.”

“تغییر به نفع همه موجود HDFC خرده فروشی وام مسکن مشتریان” به آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de