دولت آپلود کرده است نام 88 درصد کشاورزان واجد شرایط برای معافیت. (IE)

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز جمعه گفت: مهاتما Jyotirao Phule مزرعه وام چشم پوشی طرح اجرا خواهد شد در دولت آوریل 15. دولت آپلود کرده است نام 88 درصد کشاورزان واجد شرایط برای معافیت اعلام کرد در ماه دسامبر سال گذشته با یک حد بالایی از Rs 2 لاخ در آن پورتال, مقامات گفت.

“تا حالا داده 32,16,278 کشاورزان آپلود شده و 95 درصد از آنها مرتبط شده اند با Aadhaar. از فوریه 11, موشکافی چگونه این ماشین آلات را تابع انجام خواهد شد. از فوریه 21, لیست ذینفع کشاورزان منتشر خواهد شد” گفتند.

اخبار مرتبط

این ماهاراشترا سانتی متر بررسی و آماده سازی برای اجرای با جمع بخشی کمیسیون و مقامات بانک مرکزی و خواسته همه اعضا به ارائه کمک های کامل به کشاورزان است. بیانیه ای از CMO گفت: اجرای مزرعه وام پوشی بود که پایین در جنگ-جای پا و اضافه کرد که دولت تا به حال انجام شده در 35 روز چه در غیر این صورت گرفته اند شش ماه است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de