خبر خوب برای ESI زنان ذینفع! حبس هزینه ESI عمل افزایش یافته و به 7500 تومان

ESI confinement expenses for women Santosh Kumar Gangwar وزیر امور خارجه در امور كار و استخدام (مستقل شارژ) ریاست نشست.

با در نظر گرفتن افزایش هزینه زندگی و شاخص و در نتیجه افزایش هزینه های مربوط به سلول های ESI شرکت در آن 181st جلسه هفته گذشته تصمیم به افزایش موجود میزان حبس هزینه از Rs. 5000 تومان. 7500. این تسهیلات به بانوان باردار که قادر به سود زنان و زایمان خدمات ESIC درمانگاه/ بیمارستان به دلیل اجتناب ناپذیر دلایل و درمان در بیمارستان های دیگر.

وزارت کار گفت: در بیانیه ای که تجدید نظر تخمین زده شده برای سال جاری (یعنی 2019-20) و برآورد بودجه برای سال بعد (یعنی 2020-21) شده است به تصویب رسید و مورد تایید در این جلسه از ESIC.

اخبار مرتبط

ریاست این نشست, Santosh Kumar Gangwar وزیر امور خارجه در امور كار و استخدام (مستقل شارژ) ابراز رضایت که ESIC گرفته شده بسیاری از طرح های جدید برای ساخت زندگی بهره مند آسان است. وزیر صحبت در مورد سفر اخیر خود به بسیاری از ESIC بیمارستان برای ارزیابی زمان واقعی مشکلات IPs و اقدامات انجام شده در جهت بهبود پزشکی و سایر خدمات مرتبط.

کارکنان شرکت بیمه دولتی هند پیشرو در سازمان تامین اجتماعی ارائه جامع تامین اجتماعی مزایای مانند مراقبت های پزشکی مناسب و طیف وسیعی از مزایای نقدی در زمان نیاز از قبیل اشتغال آسیب و بیماری و مرگ ،

این ESI قانون مربوط به ساختمان/حوزه که در آن 10 یا بیشتر افراد شاغل هستند.

که می توانید ESI پوشش می دهد ؟

کارکنان نقاشی دستمزد به Rs.21,000 یک ماه مجاز به پوشش بیمه و مزایای دیگر تحت ESI عمل می کنند. عمل در حال حاضر شامل بیش از 12.11 لاخ کارخانه ها و موسسات در سراسر کشور با بهره گیری درباره 3.49 کرور واحد خانواده از کارگران است.

همانطور که در حال حاضر کل ذینفع جمعیت ESI طرح می ایستد بیش از 13.56 کرور. تا کنون از زمان آغاز آن در سال 1952 ESI شرکت تا کنون راه اندازی 159 بیمارستان 1500/148 درمانگاه / ISM واحد 793 شعبه/پرداخت دفاتر 43 DCBOs و 63 منطقه ای و زیر منطقه ای دفاتر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر