Goldmans 1MDB شکست نزدیک شدن پایان با $3.9 میلیارد مالزی پیمان

Goldman Sachs Group Inc رسیده است $3.9 میلیارد پیمان با مالزی و مارک و یک گام بزرگ در وال استریت غول تلاش برای حل و فصل آن بدترین رسوایی پس از بحران مالی است.

حل و فصل شامل یک پرداخت $2.5 میلیارد دلار به مالزی برای حل و فصل پروب به ایالات متحده (US) بانک نقش در یک طرح به غارت کشورهای آسیایی 1Malaysia توسعه Bhd (MDB) صندوق سرمایه گذاری وزارت مالیه گفت: در روز جمعه. آن را نیز تضمین می کند که حداقل اضافی $1.4 میلیارد خواهد آمد از 1MDB دارایی های ضبط شده توسط مقامات در سراسر جهان با توجه به گلدمن ساکس بیانیه.

بیش از حد از یک دهه 1MDB تبدیل شده مختصر برای یکی از جهان ترین و شجاعانه heists — یک توطئه است که باعث پروب در آسیا و اروپا و آمریکا است.

مقامات سالها وقت صرف ردیابی وجوه که گفته می شود سرازیر شد از 1MDB به بالا پایان هنر و املاک و مستغلات یک سوپر قایق بادبانی و جالب اینجاست که آمار هالیوود فیلمگرگ وال استریت, chronicling دوران قبل از جرائم مالی.

این مورد در برابر وال استریت شرکت با تمرکز بر کار خود را افزایش 6.5 میلیارد دلار در سال 2012 و 2013 برای صندوق 1 MDB که گفته siphoned توسط افراد متصل به این کشور نخست وزیر سابق. گلدمن سرمایه گذاری-بانکی گروه led در آن زمان در حال حاضر-مدیر ارشد اجرایی داود سلیمان را جمع آوری غیر منتظره ای بالا 600 میلیون دلار از فروش اوراق قرضه.

این نشان دهنده حل و فصل Goldmans اذعان سوء از دو نفر از کارکنان سابق خود را در گسترده تر 1MDB جعلی و طرح فساد در مالزی وزارت مالیه گفت.

پیمان نمی حل و فصل دیگر در انتظار دولتی و نظارتی پروب مربوط به 1MDB از جمله یکی از وزارت دادگستری ایالات متحده. این شرکت در حال نزدیک شدن به یک معامله با DOJ است که می تواند اعلام کرد در ماه آینده.

بسیاری از 1MDB حماسه اطراف Jho کم یک بار مبهم مالزی سرمایه آنها دادستان متهم به سازماندهی سرقت. کم که طولانی استادانی بی گناهی خود را بزرگ باقی می ماند. اما پروب نیز به خود جلب کرد در تعدادی از گلدمن کارکنان: یک شریک سابق التماس کرد گناه را به رشوه دادن به مقامات دولتی معاون او دستگیر شد و بالا مقابله ساز در آسیا محروم شد از این صنعت برای زندگی است.

پیمان پیروی از یک دهه است که شرکت وال استریت در حال صرف تلاش برای بازسازی تصویر خود در پی بحران مالی 2008. این بانک به مدت طولانی نصب شده و با دفاع از محور استدلال آن بود که فریب خورده توسط rogue کارکنان و که آن را تا به حال هیچ ایده پول آن را به جمع آوری برای 1MDB خواهد بود منحرف از پروژه های توسعه است.

گلدمن ساکس گفت: این انتظار به restate درآمد سه ماهه دوم آن هفته گذشته اعلام کرد به مادی افزایش مقررات برای دادخواهی و اقدامات نظارتی با توجه به حل و فصل. بانک گفت: یک تحلیل گذاری در دارایی های ضبط شده نشان می دهد آن را نمی کند در صورت خطر قابل توجهی از ارائه $1.4 میلیارد تضمین کند.

شرکت های سهام 0.6 درصد در 9:32 am در معاملات نیویورک. سهام پایین است 11 درصد در این سال است.

متاسفانه گلدمن ساکس را هنوز هم به حل و فصل با DOJ به حرکت به طور کامل و اگر در گذشته عمده خارجی فاسد-تمرین موارد یک شاخص خوب است — که ما فکر می کنیم آنها — به DOJ حل و فصل می تواند از بین بردن بسیاری از 2Q آنها فقط با قرار دادن گلن Schorr از Evercore ISI گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

مایک مایو یک تحلیلگر بانک در Wells Fargo & Co. گفت: او در حال حاضر انتظار دارد که کل هزینه های بانک ها 1MDB شهرک به 4.5 میلیارد دلار از قبلی برآورد 3 میلیارد دلار به 4 میلیارد دلار. ولف تحقیقات استیون Chubak برآورد شده است که این شرکت در حال حاضر خود را کنار بگذارند بیش از 3 میلیارد دلار از ذخایر قانونی برای 1MDB هزینه های.

برای مالزی توافق مجموع همراه با پول آن را دریافت کرده است از وزارت دادگستری را به مقدار بیش از 4.5 میلیارد دلار وزارت دارایی گفت. که به معنی ملت شده است تا حد زیادی ساخته شده کل برای حدود 4.5 میلیارد دلار که دادستان گفت: به سرقت رفته بود به تعداد بیش از یک سال است.

مالزی دادستان اتهامات علیه سه واحد از این بانک در سال 2018 و سپس به دنبال اضافی اتهامات علیه 17 کنونی و سابق گلدمن مدیران در سال گذشته است. این بانک به طور مداوم را تکذیب کرد تخلف کرد و گفت که سابق مالزی مقامات دروغ در مورد چگونه درآمد حاصل از فروش اوراق قرضه می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

حل و فصل را پوشش می دهد در انتظار دادرسی کیفری در برابر گلدمن ساکس تابعه و برخی از مدیران فعلی و سابق این بانک گفت: در آن بیانیه است.

Goldmans سابق آسیای جنوب شرقی و رئیس تیم Leissner التماس کرد گناه را به ما اتهام از جمله توطئه برای شستن پول و اعتراف به رشوه دادن به مقامات مالزی و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به معاملات اوراق قرضه این بانک است. سابق گلدمن banker راجر Ng شده است مسترد از مالزی به ما به صورت مشابه اتهامات عنوان شده علیه. Andrea Vella سابق شرکت سرمایه گذاری بانکی در آسیا بود و انفصال دائم از صنعت توسط فدرال رزرو در اوایل این سال است.

حل و فصل یک نقطه عطف بزرگ برای نخست وزیر Muhyiddin یاسین, یک گام به سوی پایان دادن به مالزی سال تلاش برای بازیابی میلیاردها دلار از دست رفته از طریق رسوایی. در سال 2018 این امر منجر به countrys اولین تغییر دولت پس از استقلال خود را هنگامی که Mahathir محمد در زمان بیش به عنوان نخست وزیر از Najib Razak, که در حال حاضر چهره های متعدد اتهامات مربوط به 1MDB. این Mahathir دولت خواستار آن شدند تا آنجا که $7.5 میلیارد از گلدمن ساکس.

صندوق دولت باقی می ماند درد نقطه سیاسی حتی پس از دیگری تغییر قدرت در این مه به مالزی دولت فعلی تحت Muhyiddin شمارش در حمایت از ایالات مالزی سازمان ملی سابق حزب حاکم یک بار به رهبری نجیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de