گلدمن تزریق از 1 میلیارد دلار را به خود پول-بازار سرمایه پس از سنگین برداشت

“گلدمن خرید اوراق بهادار از بودجه در ارزش بازار به عنوان یک فعال حرکت می کند و از هر گونه استرس و موقعیت.”

Goldman Sachs Group Inc ریخت و بیش از 1 میلیارد دلار به دو از آن نخست پول-بازار اوراق بهادار در این هفته با توجه به سنگین سرمایه گذار برداشت در وال استریت بانک به عنوان یک حق شفعه حرکت برای افزایش نقدینگی در یک زمان از coronavirus مربوط به استرس است. گلدمن خریداری $722.4 میلیون دلار از دارایی های خود را GS مالی مربع صندوق بازار پول و $301.2 میلیون از آن GS صندوق میدان نخست تعهدات صندوق بانک فاش روز جمعه در آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده. سرمایه گذاران در حال خارج خالص $8.1 میلیارد دلار از این بودجه قرار دادن فشار رو به پایین بر نقدینگی خود را در سطح بودجه’ فاش روی وب سایت خود را.

گلدمن خرید اوراق بهادار از بودجه در ارزش بازار به عنوان یک فعال حرکت می کند و از هر گونه استرس و موقعیت پاتریک Scanlan یک گلدمن گفت در روز شنبه. معاملات رخ داده در روز پنج شنبه. “این اقدامات تعهدمان به GSAM بودجه ارائه نقدینگی به مشتریان متمرکز در کوتاه مدت پیامدهای بازار فعلی محیط زیست” دیوید فیشمن از نقدینگی راه حل نمونه کارها مدیریت تیم در گلدمن ساکس مدیریت دارایی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. SEC قوانین دیکته کند که بودجه را به نگه داشتن حداقل 30% از پرتفوی خود را در اوراق بهادار است که می تواند تبدیل به پول نقد در پنج روز کسب و کار به طوری که آنها می توانید دیدار با سرمایه گذار redemptions.

اخبار مرتبط

گلدمن مالی مربع صندوق بازار پول سطح هفتگی نقدینگی بوده است 34% قبل از خرید و رسید به 46 درصد تا پایان جمعه. نخست آن تعهد صندوق هفتگی نقدینگی افزایش یافت و از 44 درصد به 55 درصد گلدمن گفت: در یک ایمیل. Industrywide سرمایه گذاران کشیده دهها میلیارد دلار از نخست صندوق های بازار پول است که خرید بالا-دارای بدهی های شرکت های بزرگ. اگر چه آنها در میان tamest وسایل نقلیه سرمایه گذاری آنها می توان ریسک از اوراق بهادار است که تکیه بیشتر بر روی اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده.

فدرال رزرو آمریکا نورد سه اضطراری اعتباری برنامه های این هفته به نبرد اقتصادی جهانی shutdown که roiled دلار 3.8 تریلیون دلار پول-بازار صندوق میباشد. فدرال رزرو است که در اثر تشویق بانک ها به خرید دارایی ها از کسانی که بودجه عایق آنها را از داشتن به فروش دارایی در تخفیف اگر آنها تحت فشار خانواده و یا شرکت های که مایل به برداشت پول. گلدمن حرکت غیر معمول هستند اما بانک ها نمی, به تنهایی در حمایت از بودجه خود را در طول coronavirus بحران است. بانک نیویورک ملون پارسیان نیز در پا دو بار در این هفته با مجموع $2.1 میلیارد دلار برای سرپا نگه داشتن دریفوس مدیریت پول نقد.

که $10.5 میلیارد نمونه کارها نیز ضربه های سنگین سرمایه گذار برداشت. BNY خریداری $1.2 میلیارد دلار از نخست صندوق بازار پول روز چهارشنبه و پس از آن یکی دیگر از $949 میلیون در روز پنج شنبه با توجه به صندوق آشکار که بخشی از آن بود, اولین گزارش مالی بار. اگر یک نخست صندوق هفتگی سطح نقدینگی کمتر از 30 درصد SEC قوانین به هیئت مدیره اختیار را به شما معرفی هزینه های رستگاری از 2% به کاهش سرمایه گذار برداشت. آنها همچنین می تواند قرار داده تا دروازه تا 10 روز کسب و کار.

کسانی که حرکت می کند اما نمی خواهد با استقبال سرمایه گذاران. به همین دلیل صندوق حامیان مانند گلدمن و BNY ملون ارائه می کنند سرمایه حمایت به طوری نقدینگی سطوح رها نمی کند در زیر آستانه. دیگر صندوق حامیان مانده اند بیشتر به شدت وزن در نقدینگی. اخیر بازار هرج و مرج شده است یادآور آنچه اتفاق افتاده در سال 2008 زمانی که صندوق بازار پول مشکلات را تهدید به مسدود کردن بازارهای جهانی است. رزرو اولیه صندوق برگزار شد که برادران لیمن بدهی غرق شد توسط سرمایه گذار درخواست رستگاری پس از سرمایه گذاری بانک ورشکست شده است. صندوق سهام کاهش یافت و به زیر $1 هر کدام شناخته شده به عنوان “شکستن باک” و آن را مجبور به انحلال. حداقل 21 دیگر نخست صندوق حمایت از شرکت های پدر و مادر برای جلوگیری از سرنوشت فدرال رزرو مطالعه بعد از آن یافت می شود. وزارت خزانه داری ایالات متحده به طور موقت پشتیبانی وجوه بازار پول به عنوان بحران شدت یافته است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im