قاچاق طلا مورد: کرالا سانتی متر تعلیق سابق بالا aide از خدمات

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan اعلام کرده است که M Sivasankar یک مشاور و مدیر سابق وزیر و آن وزیر بوده است به حالت تعلیق از خدمت در انتظار یک دپارتمان تحقیق.

Sivasankar حذف شده بود از اتاق زیر مظنون به ارتباط با متهم در مورد پر شور از قاچاق طلا از طریق کانال های دیپلماتیک در فرودگاه بین المللی اینجا.

سطح بالایی پنل

تعلیق در آمد در روز پنج شنبه پس از یک سطح بالا و کمیته رهبری دبیر کل Vishwas مهتا ارائه گزارش به رئیس جمهوری توصیه علیه Sivasankar.

در این گزارش گفت که این افسر ارشد نقض کرده همه هند خدمات قوانین و نمایش داده می شود عدم سعی و کوشش در حالی که برقراری ارتباط با افراد خارج از محدوده نرمال از رفتار رسمی خود را کسب و کار.

 

مقامات آداب و رسوم در اینجا تا به حال کبابی Sivasankar تقریبا 10 ساعت و گفته شواهدی وجود دارد که بنا به گزارش ها در ارتباط با او به Swapna Suresh دوم متهم در این مورد.

در ضمن راشد Neo علی Musaiqri Alshemeli امارات متحده عربی وابسته در تریواندروم چپ دهلی نو برای کشور خود در روز پنج شنبه.

او در سمت چپ تریواندروم روز یکشنبه خود با توجه به اطلاعات در دسترس. دیپلماتیک چمدان حاوی کالای قاچاق طلا شد و خطاب به او در کنسولگری آدرس.

 

با توجه به منابع خروج از دیپلمات می آید در یک زمان بسیار مهم که تحقیقات آژانس تا به حال zeroed در او را برای داشتن شده است به طور منظم در تماس با بیش از یک متهم در این مورد.

در دهلی نو وزارت امور خارجی گفته است که در تماس با دولت امارات متحده عربی در این موضوع اما حاضر به اظهار نظر در گزارش این دیپلمات خروج از کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im