قاچاق طلا صورت می تواند بر هند-امارات متحده عربی روابط میگه نیا

ملی تحقیقات آژانس (نیا) کاوش پر شور مورد قاچاق طلا با استفاده از چمدان دیپلماتیک از طریق تریواندروم فرودگاه بین المللی ارسال شده به نیا اینجا دادگاه است که این مورد ممکن است عواقب جدی در این کشور در روابط با امارات متحده عربی و زیان رسان به رشد اقتصادی و امنیت اقتصادی است.

با توجه به نیا گزارش متهم در مورد توطئه با هم و به طور جداگانه در مکان های مختلف به آسیب ثبات پولی کشور توسط قاچاق مقادیر زیادی طلا از خارج از کشور. آن را مشکوک است که درآمد حاصل از این ممکن است مورد استفاده برای تامین مالی تروریسم از طریق وسایل مختلف.

 

اد پروب

در همین حال اجرای اداره (ED) نیز درگیر شدن در این تحقیقات با نیا ویژه دادگاه در اینجا اجازه می دهد یک نرم افزار ثبت شده توسط آن به بازداشت متهم Swapna Suresh سندیپ Nair و PS Sarith همه آنها در حال حاضر در نیا بازداشت کرده است.

آخرین گزارش ها نشان می دهد که بازداشت شده اند ثبت شده توسط اد در Kochi. آژانس آموخته است به آغاز مراحل به ضمیمه اموال از هر دو Swapna Suresh و Sandeep Nair. از آن خواهد شد اقدام به ثبت نام در این مورد به عنوان یک اقتصادی جرم در تعیین اصلی جلسات دادگاه Ernakulam.

نقل و انتقالات در گمرک منجمد

در ضمن تحقیقات موازی در این مورد توسط گمرک گرفته شده به نوبه خود جالب پس از 10 از آن بررسی افسران منتقل شدند. به تاریخ جولای 22, منظور تغییر این افسران به واحد های مختلف صادر شد, توسط محمد یوسف کمیسر Cochin آداب و رسوم.

منابع گفت که Sumeet کومار, کمیسر آداب و رسوم (کوچی & Lakshadweep) که منجر تحقیقات تیم بود در تاریکی نگه داشته است و او ابراز نگرانی کرده است بیش از این تحولات است.

تحقیقات به خوبی پیش میرود

اما نقل و انتقالات شده اند یخ زده “برای هم بودن” را ایرادات مطرح شده توسط برخی از محله های.’ تایید تحولات منابع گفت که تحقیقات در حال رفتن بدون هیچ گونه مانعی اما افزود که فراتر از یک نقطه آن را مناسب برای اظهار نظر رسمی در مورد مسائل.

اما آنها با بیان این که نگرانی که تغییر از این افسران می تواند از خط خارج این تحقیقات که در حال پیشرفت سریع است. این امر تنها اضافه وزن ادعا می کند که برخی از منافع ممکن است تلاش کرده اند به اژدر بررسی درست از همان ابتدا در آنها احساس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im