گوا باز می شود مغازه; سانتی متر می گوید دولت مسئول است و اگر این ویروس گسترش می یابد

به عنوان مغازه در گوا افتتاح شد کرکره روز جمعه به عرضه کالاهای اساسی به مردم, وزیر گوا Pramod Spike حال گفت: دولت باید سرزنش نمی شود اگر coronavirus گسترش در دولت همانطور که در گزارش های رسانه ها.

ناراضی سانتی متر ساخته شده بود به نظر زمانی که مردم در گوا از او خواست به تکان دادن از خود “100 درصد مستند” و باز کردن فروشگاه های مواد غذایی. CM تا به حال به در به فشار افکار عمومی با توجه به مجموعهای از شکایات از تمامی.

Spike اعلام کرده بود که فروشگاه های مواد غذایی می شود باز از دوشنبه به بعد حتی 24/7 اگر صاحبان می تواند آن را انجام دهد.

گوا شاهد بوده مستند پنج روز قبل از نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه در خواست کامل مستند در کشور به استثنای وقفه عرضه اقلام ضروری.

پرداختن رسانه سانتی متر Spike گفت: “ما نمی توانم بگویم که چه زمانی و چگونه coronavirus منتقل می شود. بنابراین ما باید به مراقبت از خودمان است. اگر فردا coronavirus در راه بزرگ در گوا و سپس شما نمی توانید سرزنش دولت است.”

سانتی متر و گفت: دولت می خواست 100 درصد lockdown برای جلوگیری از تماس های غیر ضروری با توجه به کوروناویروس. او اضافه کرد که او مجبور شد برای گرفتن یک تصمیم “به علت شکایت از بسیاری از جاها.”

او از مردم خواست خود را از دولت به دنبال پروتکل ها و حفظ فاصله برای جلوگیری از گسترش ویروس. او تا به حال به تصویب این بخشنامه زمانی که دولت قادر به تامین ملزومات از جمله نان و شیر و مواد غذایی سبوس دار و بعد برخی از اشکالات در زنجیره تامین.

مخالفان نیز با انتقاد از وزیر برای آن دولت کاستی. Spike اعمال کرده بود 100 درصد مستند گفت که به عنوان یک پزشک او می دانست که گرانش رمان coronavirus بیماری است. او ذکر شده بود: “به عنوان یک پزشک من در مورد coronavirus و Covid-19 و چگونه آن را می تواند گسترش. پس از یادگیری در مورد این همه من تا به حال احساس کردند که باید وجود داشته باشد 100 درصد lockdown.”

زودتر Spike شده بود تمایلی برای به تعویق انداختن Zilla Panchayat که برنامه ریزی شده بود برای مارس 22. اما به تعویق افتاد و پس از یک درخواست ثبت شده و قبل از گوا نیمکت از بمبئی دادگاه به دنبال تعویق انتخابات به دلیل coronavirus.

شناخته شده برای آن, گردشگری گوا ثبت سه مورد از coronavirus تا کنون در حالی که شمارش آرا در هند در حال نزدیک شدن 800.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im