گوا دولت به گسترش دامنه Covid-19 تست به عنوان موارد افزایش

گوا برنامه های دولت برای گسترش دامنه Covid-19 تست در کشور با تعیین تیم های ویژه در اولیه مراکز بهداشت و سلامت جامعه به مراکز جمع آوری نمونه های مشکوک به کروناویروس بیماران وزیر بهداشت گفت: Vishwajit Rane.

در حال حاضر نمونه برای Covid تست های جمع آوری شده تنها در بیمارستان های منطقه در Margao (South Goa) و Mapusa (North Goa) و زیر منطقه بیمارستان در پندا (شمال گوا).

تازه موارد

گوا گزارش 77 موارد جدید در روز یکشنبه در نظر گرفتن مجموع تعداد به 1,761. شده اند وجود دارد هفت مرگ و میر تا کنون به دلیل بیماری در دولت ساحلی است.

“پس از مذاکرات با وزیر Pramod Spike ما گرفته اند تصمیم به استخدام های جدید تیم های, بر اساس قرارداد به تعیین آنها در اولیه مراکز بهداشت و سلامت جامعه مراکز و آنها را در گزارش مربوطه افسران بهداشت گفت: Rane.

آنها خواهد بود dedicatedly کار به جمع آوری نمونه ها و هماهنگی با مرکز آزمون گفت: در بیانیه صادر شده در یکشنبه.

“هدف ما این است که به حرکت رو به جلو در یک شیوه ای مترقی با تیم های متصل به هر بلور فوتونی و CHC همراه با افزایش دامنه تست به عنوان پیشنهاد شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR)” گفت: Rane.

“به این ترتیب کارکنان موجود از PHCs و جامع مورد استفاده قرار خواهد گرفت فقط برای فعالیت های منظم به عنوان آن نیاز به ساعت,” او گفت:.

دولت نیز ساده عرضه مواد غذایی در Covid مراکز مراقبت و این امر می تواند نظارت توسط وزیر بهداشت از زمان به زمان او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *