GMR حیدرآباد فرودگاه بین المللی ramped تا محموله آن قابلیت كاركرد منحصر به فرد چند ULD (واحد بار دستگاه) خنک دالی برای حفظ ناگسستنی زنجیره سرد برای زمان و دما حساس (TSS) حمل و نقل مانند داروسازی و شدنی.

چند ULD سرد دالی در حیدرآباد حمل و نقل هوایی شد و عملا راه اندازی شده امروز توسط Vandana Aggarwal ارشد مشاور اقتصادی وزارت عمران و حمل و نقل هوایی در دوران سوم وبینار در حمل و نقل هوایی-تغییر ابعاد’ سازماندهی شده توسط GMR گروه به عنوان بخشی از آن در حال انجام وبینار سری در ‘Reposing ایمان در پرواز’.

با چند ULD سرد دالی حیدرآباد فرودگاه است که در حال حاضر آماده به خدمت به مشتریان خود را با یک بدون درز و کنترل محیط زیست در فرودگاه برای دست زدن به خود را مهم و بسیار حساس به دما کالا است. متشکل از یک جراحی تریلر و آلومینیوم ظرف عایق سرد دالی به عنوان یک تلفن همراه واحد ذخیره سازی از حمل و نقل هوایی ترمینال به هواپیما. آنها ارائه یک ناگسستنی زنجیره سرد برای تمام محموله های فاسد شدنی از دمای +2⁰C به +8⁰C و +15⁰C به +25⁰C و می تواند حدود 7-تن محموله در یک سفر می باشد.

Pradeep Panicker مدیر عامل شرکت GHIAL در بیانیه ای گفت: “ما به طور مداوم در تلاش برای ارائه به مشتریان ما با نوآوری و پایدار طراحی شده پردازش راه حل. سرد دالی بسیار مهم است علاوه بر ارزش به ناگسستنی زنجیره سرد در حیدرآباد فرودگاه بین المللی برای صرفه جویی در زندگی و دما حساس محموله. با بیش از 70 درصد از محموله بودن داروسازی سرد ما دالی افزایش یافته فرودگاه قابلیت های چند برابر در تلاش های ما برای ارائه به مشتریان حمل و نقل امن از ضروری باری مانند دارو و واکسن ها و میوه ها و سبزیجات و دیگر شدنی.”

سرد Dollies مقابله با دشمن درجه حرارت و هموار تسهیل افزایش ترافیک حرارت حساس داروسازی و دیگر شدنی. این طراحی شده است که با چندین ویژگی منحصر به فرد برای از بین بردن چالش های عملیاتی و کاهش زمان صرف شده برای جابجایی و حمل 7 تن ظرفیت AC واحد همراه با ساخته شده در پشتیبان گیری قدرت نگه داشتن محصولات امن و مقدس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de