در سطح جهانی بیش از 20 درصد احتمال دارد هدف از Covid-19

تهدید بودن به شدت آلوده به Covid-19 بافندگی بیش از 1.7 میلیارد نفر از مردم جهان یعنی بیش از 20 درصد از جمعیت جهانی است. تهدید تا حد زیادی به دلیل مشکلات اساسی چاقی و بیماری های قلبی و با توجه به تجزیه و تحلیل ذکر شده در Agence France Presse گزارش.

مرگبار سرایت ادعا کرده بیش از 4.20 لاخ زندگی در حال حاضر و تهدید تقویت می شود برای افراد مبتلا به همکاری morbidities.

یک تیم از کارشناسان از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری جهانی مورد تجزیه و تحلیل مجموعه داده از بیماری ها از جمله دیابت و بیماری های ریوی و HIV با استفاده از این برآورد که چگونه بسیاری از مردم در افزایش خطر شدید Covid-19 عفونت است.

آنها دریافتند که یک پنجم مردم باید حداقل یک مشکل اساسی بهداشت و درمان قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتر. کمتر از 5 درصد از افراد زیر 20 باید زمینه ای عامل خطر.

جهانی موارد coronavirus رسیده اند بیش از هشت میلیون نفر است. این نگرانی در سراسر جهان دوم عود ویروس در چین یک کشور که در آن پدید آمده در ماه دسامبر گذشته.

در حالی که همه کسانی که می خواهم به توسعه علائم شدید اگر آلوده محققان گفت: حدود 4 درصد از جمعیت جهان — در حدود 350 میلیون خواهد به احتمال زیاد نیاز به بستری شدن در بیمارستان بر اساس شدت مورد.

“به عنوان کشورهای حرکت از مستند دولت ها به دنبال راه هایی برای محافظت از آسیب پذیرترین از یک ویروس است که هنوز هم در گردش گفت:” اندرو کلارک که کمک به مطالعه است.

“این ممکن است شامل ارائه مشاوره به افراد با شرایط اساسی برای اتخاذ اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات مناسب به سطح خود را از خطر” او اضافه شده است.

کلارک گفت: این یافته ها می تواند کمک به دولت تصمیم گیری در که دریافت Covid-19 واکسن برای اولین بار وقتی که یکی از در دسترس می شود.

مطابق با مطالعات دیگر در مورد Covid خطر نویسندگان دریافتند که افراد مسن تحت خطر جدی گرفتن ناخوشی از ویروس.

.

کشورهای با جمعیت کمتر از افراد با حداقل یک بیماری زمینه ای اما خطرات متفاوت در سطح جهان با توجه به تجزیه و تحلیل.

جزیره کوچک متحده مانند فیجی و موریس را در میان بالاترین نرخ از دیابت — شناخته شده Covid-19 عامل خطر AFP ذکر شده در گزارش آن است.

و کشورهای با بالاترین شیوع HIV/ایدز مانند eSwatini و لسوتو نیز باید بسیار با احتیاط از بحران بهداشت و درمان پرتاب توسط این ویروس گفت: نویسندگان این پژوهش در مجله لانست منتشر شده.

در اروپا بیش از 30 درصد از جمعیت یک و یا بیشتر شرایط بهداشتی آن را نشان داد.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *